‘احساس سوختگی’: بلومبرگ کمپین توییتهایی در میان اخبار این کشور است که در تلاش برای کمک به برنی ساندرز

به بلومبرگ کمپین revved آن حمله در ایالت ورمونت برنی ساندرز در رسانه های اجتماعی.

پس از گزارش آمد که مقامات ایالات متحده گفته ساندرز که روسیه در تلاش برای کمک به خود را برای انتخابات ریاست بلومبرگ انتخاباتی پرسیدم احساس سوختگی” در روسی.

ساندرز روز جمعه به خبرنگاران گفته است که او یاد گرفته در مورد روسیه فعالیت حدود یک ماه پیش قبل از اینکه مقامات ایالات متحده در جریان خانه رهبران کنگره این کشور قصد دخالت در سال 2020 انتخابات است. “چگونه می توانم به شما فکر می کنم آن بیرون آمد و در حال حاضر اگر شما تا به حال این جلسه یک ماه پیش است ؟” یک خبرنگار پرسید. “من به شما اجازه شما حدس می زنم در مورد یک روز قبل از نوادا کمیته های پارلمانی” ساندرز در پاسخ گفت “چرا شما فکر می کنید آن بیرون آمد؟”

ساندرز و سپس جدا کردن واشنگتن پست که در آغاز روز جمعه: “آن بود که واشنگتن پست? دوستان خوب است.”

Sanders کمپین منتشر شد بیانیه ای در مورد این خبر: “بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی ولادیمیر پوتین یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه است. اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات است.”

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام” کمپین گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>