فدرال رزرو رئیس کانون توجه قرار می دهد بر نابرابر ما اقتصاد

فدرال رزرو صندلی جروم پاول روز چهارشنبه گفت: coronavirus بحران بدتر شدن نابرابری نژادی و تحویل پرشور تعهد به معکوس عظیم ما زیان کار است که کاهش یافته است به شدت در سیاه پوستان و سایر اقلیت ها.

نژاد و جنس و اقتصادی اثرات مخرب نابرابری تبدیل شده اند بیشتر موضوعات برای تغذیه سخنرانی و تحقیقات در سال های اخیر اما پاول سخنان بودند غیر منتظره ای اشاره کرد.

“بزرگترین چیزی که” فدرال رزرو می توانید برای مبارزه با بالا سیاه و بیکاری و نابرابری اقتصادی او گفت: این است که استفاده از آن ابزار برای فشار پایین بیکاری است.

 

“اقتصاد می تواند بسیار پایین بیکاری بسیار پایین بیکاری” بدون جرقه تورم و یا عدم تعادل مالی, پاول گفت: در یک کنفرانس خبری پس از یک سیاست تنظیم, جلسه, که در آن بانک مرکزی حاکی از آن خواهد نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر برای سال آمده است. “ما می توانیم با استفاده از ابزار ما برای حمایت از بازار کار و حمایت از اقتصاد است. ما می توانید استفاده از آنها را تا زمانی که ما به طور کامل بهبود می یابند,” او گفت:.

پاول صحبت می کرد یک روز پس از تشییع جنازه از جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که قتل در مه 25 در طول بازداشت توسط پلیس در مینیاپولیس لمس کردن هفته از تظاهرات توده ای در سراسر جهان در برابر نژاد پرستی و نابرابری.

‘درد نژادی و بی عدالتی’

“من می خواهم به اذعان حوادث غم انگیز است که دوباره قرار دادن یک نور افکن در درد نژادی و بی عدالتی در این کشور” پاول گفت:, و اضافه کرد که “هیچ جایی” برای نژاد پرستی در ایالات متحده است. “هر کس سزاوار این فرصت را برای مشارکت کامل در جامعه ما و در اقتصاد ما.”

ناآرامی های مدنی صورت گرفته است در مقابل افت شدید رکود اقتصادی که خرد سخت-برنده بازار کار سود در میان آمریکایی های آفریقایی تبار اسپانیایی و زنان در طول ضبط-بلند ما گسترش به پایان رسید که در ماه فوریه است.

کسانی که زیان کار هستند “واقعا واقعا واقعا تاسف” از آنجا که فقط چند ماه به عقب “ما تا به حال به طور موثر اولین بار, تنگ بازار کار در یک ربع قرن” پاول گفت. “رکود کاهش یافته است به همان اندازه در همه آمریکایی ها.”

و در حالی که تغذیه نمی تواند هدف بهبود برای گروه های خاص گفت: سیاست گذاران “آگاه از این واقعیت” که کارگران در پایان پایین تر از دستمزد طیف احساس نمی کنند از مزایای بهبود تا زمانی که نهایی سال گسترش.

سیاه, بیکاری, در طول تاریخ در مورد دو رنگ سفید بیکاری کاهش یافت و به عنوان کم به عنوان 5.8 درصد قبل از بحران رسید. پس از آن مقامات شروع به تحمیل خاموش شدن ناگهانی به سرعت گسترش عفونت و بیکاری منفجر شد در سراسر هیئت مدیره. اما سیاه و سفید کارگران مواجه تندتر ضرر و زیان: در مه, سیاه بیکاری افزایش یافت و به 16.8 درصد در حالی که سفید کاهش نرخ بیکاری به 12.4 درصد است.

برخی از 3.2 میلیون کمتر نژادهای شاغل هستند در حال حاضر نسبت به قبل از بحران داده ها نشان می دهد.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *