فدرال اتهامات عنوان شده علیه ویرجینیا مردی که تهدید به dox تولسا شهردار و خانواده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع

یک ویرجینیا مرد متهم شده است با ساخت تهدیدات آنلاین به شهردار Tulsa, اوکلاهما در تلاش برای فشار به او اجازه می دهد در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن 20 رالی در شهر.

آدم ماکسول Donn, 40, از نورفولک ویرجینیا شد متهم با cyberstalking مقامات فدرال جمعه اعلام کرد.

با توجه به اسناد و مدارک شهردار G. T. به bynum و خانواده اش دریافت 44 ایمیل و 14 تلفن تماس از 11 ژوئن تا ژوئن 22, که دادستان فدرال می گویند: “قرار بود برای آزار و اذیت, آزار و تهدید و صمیمی به bynum و خانواده اش.”

“آقای Donn فرستاده گفته یک سری از ایمیل های آزار و پست های صوتی در تلاش برای ارعاب شهردار به لغو ریاست جمهوری تجمع رخ داده است که در اینجا در ماه ژوئن” آمریکا وکیل ترنت سواحل در بیانیه ای گفت. “Cyberstalkers سعی کنید برای مخفی کردن در پشت صفحه کلید در حالی که آنها را تهدید و ارعاب دیگران, اما آنها حاضر اقدامات باید واقعی ، آقای Donn خواهد شد و در حال حاضر چهره واقعی جهان عواقب خود را متهم به اقدامات مجرمانه. که ما در همه موارد ما قربانی هماهنگ با شهردار و خانواده اش به این صورت درآمد حاصل در دادگاه فدرال.”

اسناد دادگاه ادعا می کنند که Donn تهدید به انتشار به bynum خانواده صفحه اصلی آدرس و اطلاعات شخصی به اینترنت از جمله تلفن همراه کودکان اعداد و حساب های رسانه های اجتماعی. در ژوئن 19, پیام روز قبل از این تجمع Donn “گفته اظهار داشت: او امیدوار به bynum خانواده قرارداد Covid-19 و امید خانواده دچار” با توجه به یک بخش از عدالت و آزادی مطبوعات.

Donn در یک نقطه بنا به گزارش تهدید به نشان می دهد تا به bynum بعدی مطالعه کتاب مقدس و ایمیل به bynum همسر همکاران از طریق خود وب سایت کسب و کار ساخته شده و اظهارات تهدید.

به bynum گزارش ایمیل ها و تماس های تلفنی به اداره پلیس تولسا در ژوئن 18.

مقامات فدرال قادر به کراوات پیام به Donn پس از “محققان دریافتند که این ایمیل در ارتباط بودند به یک آدرس IP به ترسیم یک Cox Communications دارنده حساب به نام آدم Donn از Norfolk, Virginia.”

Donn منتشر شده تحت pretrial نظارت آمریکا مشروط, اتاق کار و برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه فدرال در تاریخ 22 ژوئیه در شمال منطقه اوکلاهما.

روز قبل از این تجمع به bynum گفت: آن را “فوق العاده ای افتخار” به میزبان رئیس جمهور اولین تجمع پس از coronavirus همه گیر آغاز شد اما ابراز نگرانی در مورد ایمنی از این رویداد.

“هر فرد منطقی به دنبال در هر گروه بزرگ از مردم می خواهم که نگرانی در مورد این آخر هفته” به bynum گفت: به عنوان مورد با “هر گونه تجمع بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de