بانک فدرال امتیاز: ‘خرید’; RoA قوی در حال حاضر با وجود بحران

FB را افزایش تمرکز بر روی افزایش بهره وری و کسب و کار.

شیوع ناگهانی Covid-19 may فشار رشد وام برای بازیابی بانک فدرال (FB) و افزایش اعتبار هزینه در کوتاه مدت. با این حال ما معتقدیم FB هنوز تحویل 1% RoA توسط FY22e در پشت: (من) قوی خرده فروشی مسئولیت حق رای دادن (~91 درصد از کل سپرده های کمتر از تومان 20-mn بلیط اندازه); (ii) مخزن مربوط به پس انداز بانک نرخ سپرده ها باید کمک به حفظ حاشیه در سطح فعلی در یک سقوط نرخ چرخه; (iii) در شرکت ها, نمونه کارها, ~77 درصد از وام های تاریخ هستند ‘A’ و بالاتر; و (iv) قوی کشش در هزینه درآمد.

هزینه/درآمد نسبت است به احتمال زیاد باقی می ماند در 51%/52% بیش از FY21e/FY22e داده FB را افزایش تمرکز بر روی افزایش بهره وری و رانندگی کسب و کار از طریق غیر-شعبه کانال های مانند ارتباط مدیران سیستم عامل های دیجیتال و پرسنل بازاریابی است. ما حفظ خرید با یک تجدید نظر در قیمت هدف Rs 72 (زودتر Rs130).

اخبار مرتبط

کاهش سود 7 درصد/24% برای FY20e/FY21e پس از مقاطعه در کاهش رشد و Covid-19 شیوع: با توجه به رکود در اقتصاد FB اعتباری رشد کاهش یافت و به 13% y-o-y در Dec’19 از 24% y-o-y در Dec’18. با مستند تمدید تا 3 مارس’20, پرداخت در H1FY21e است به احتمال زیاد باقی می ماند و خاموش در حالی که بازپرداخت خواهد شد قرار داده و فشار بیشتر بر رشد. ما در حال حاضر مقاطعه در 12 درصد افزایش در وام. ما همچنین افزایش لغزش نسبت و اعتبار هزینه های پیش فرض برای FY21e به 2 درصد و 80bps بود. به عنوان یک نتیجه, ما تر و تمیز ما درآمد برآورد 7 درصد و 24 درصد برای FY20e و FY21e بود.

کیفیت دارایی عملکرد به احتمال زیاد نسبتا بهتر: ما معتقدیم FB قرار گرفته است به حرکت به چالش های فعلی با حداقل تاثیر آن در کیفیت دارایی ها داده می شود که آن retail+SME نمونه کارها عمدتا امن در حالی که ~77 درصد از شرکت نمونه در تاریخ است ‘A’ و بالاتر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر