مقامات فدرال این گزارش مورد استفاده قرار بینام و وانت در پورتلند به دست گرفتن و متوقف شد.

پس از 14 ژوئیه اجرای قانون فدرال اند و بنا به گزارش ها در محور بینام و وسایل نقلیه در پورتلند, اورگان به دستگیری و حذف معترضان از خیابان است. این تلاش ها تشدید توسط مقامات فدرال برای جلوگیری از ناآرامی های مدنی.

“من می بینم بچه ها در کمو” معترضان گفت کانر اوشی به OPB. “چهار یا پنج نفر از آنها را پاپ از باز کردن درب و آن را فقط مانند,” Oh shit. من نمی دانم که شما هستند و یا آنچه شما می خواهید با ما.”

اوشی و دوست خود را علامت گذاری Pettibone گفت: آنها مواجه می شوند یک گروه از افراد در شب چهارشنبه که به آنها هشدار داد عوامل بودند در لباس استتار و رسیدگی به دیگران را ون.

“به طوری که وحشتناک بود برای شنیدن” Pettibone گفت.

اوشی گفت: او فرار کرد و پس از او شاهد افراد در استتار خروج از بینام و خودرو و بعد از آن را مخفی می کردند پس از یک وسیله نقلیه دیگری به دنبال او. او فیلم برداری این حادثه و روایت صحنه ارائه تصویری به OPB.

“فدرال در حال رانندگی در اطراف گرفتن مردم از خیابانها” اوشی گفت: در این ویدئو با توجه به OPB. “من چیزی نمی f–king اشتباه است. من ضبط این. من تا به حال به اجازه کسی می دانم که این چیزی است که اتفاق می افتد.”

اما Pettibone نیست فرار افسران و گفت که او “در واقع پرتاب به ون” با “عرقچین کشیده بیش از” سر خود را. عوامل سپس او را به یک دادگاه که در آن او قرار داده در یک سلول و خواندن او میراندا حقوق وجود دارد. او منتشر شد 90 دقیقه بعد پس از امتناع از چشم پوشیدن از حقوق خود را برای پاسخ به سوالات.

واشنگتن آزما رسیده به وزارت دادگستری برای نظر.

در بیانیه ای به OPB ایالات متحده خدمات مارشال اظهار نظر نمی کنم با استفاده از بینام, وسایل نقلیه, اما گفت که آنها نمی دستگیری Pettibone.

“همه ایالات متحده مارشال خدمات دستگیرشدگان دارای سوابق دستگیری مستند خود را به اتهام. آژانس ما نمی دستگیری و یا بازداشت شده را علامت جیمز Pettibone” بیانیه می خواند.

اجرای قانون از گمرک و حفاظت از مرزها را BORTAC و ایالات متحده مارشال عملیات ویژه گروهی ارسال شد به پورتلند برای محافظت از اموال فدرال زیر تماس از برخی از فعالان به پاره کردن مجسمه از چهره های تاریخی.

صبح روز جمعه اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ فرستاده شده از یک سری از توییت با عکس از افسران پلیس در لباس استتار و نقاشی های دیواری بر روی دیوار.

“ما زن و مرد در حال پرستان. ما هرگز تسلیم به خشونت افراط گرایان در تماشای,” او نوشت. “در اینجا این است آنچه که من دیدم در پورتلند دیروز.”

“این شجاع مردان و زنان در دفاع از ما موسسات عدالت در برابر خشونت آنارشیست ها برای 48 روز مستقیم. ما پیروز خواهد شد,” موضوع خود ادامه داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی