ترس از دست دادن کلید چانه زنی نقش اتحادیه های امید ساندرز ‘مدیکر برای همه’ را ترک اتاق را برای پوشش خصوصی

بسیاری از اتحادیه های کارگری در حال شمارش را بر این احتمال است که برنی ساندرز “مدیکر برای همه” برنامه را سیراب به پایین به طوری که آن را حذف بیمه های خصوصی اجازه می دهد آنها را به نگه داشتن نقش در مجموع چانه زنی برای منافع بهداشتی برای اعضای.

که به احتمال زیاد سناریو به احتمال زیاد تحت برنامه بالا دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی است که در حال حاضر شعار در کمپین بلیزرز که روده های خصوصی بیمه به نفع ثبت نام, همه در یک دولت برنامه ریزی. اما اتحادیه های بانکی که ساندرز طرح در حال حاضر نمی تواند مانند آنچه که در نهایت ظهور از کنگره است.

“هرگز وجود دارد هر چیزی که از طریق کنگره و بدون هر نوع ویرایش و یا تغییرات و یا اصلاحات یا سازش” گفت: برای 3 میلیون-عضو انجمن آموزش و پرورش. “جزئیات بر روی آن بستگی دارد آنچه در کنگره به نظر می رسد و یا محیط زیست به نظر می رسد و یک دسته کامل از چیزهایی که غیر ممکن است برای پیش بینی.”

NEA یکی از بسیاری از اتحادیه های کارگری است که باید به طور همزمان گفت: آنها مانند هدف جهانی را تحت پوشش قرار گرفتن طرح اما می خواهم برای حفظ یک نقش برای پوشش بیمه درمانی. چانه زنی برای پوشش بهداشت و درمان یک مزیت کلیدی است که اتحادیه های کارگری را فراهم کند و برای اعضای خود و انتقادی ترفند استفاده می کنند برای جذب و حفظ اعضا.

ساندرز “مدیکر برای همه” برنامه ریزی از این رو ارائه یک مشکل خاص برای اتحادیه های کارگری به دلیل آن که فاز از پوشش خصوصی بیش از چهار سال جلوگیری از اتحادیه های کارگری از چانه زنی برای برنامه های خود را برای کارگران است.

“ارائه بهتر مزایای بهداشت و درمان یکی از کارهای اصلی اتحادیه ادعا را امتحان کنید و فروش خود را به کارگران گفت: F. وینسنت Vernuccio یک کار وکیل و ارشد سیاست همکار در Mackinac مرکز یک راست از مرکز فکر می کنم تانک. “برای یک جنبش است که در حال حاضر در تلاش برای حفظ اعضای آنها نمی خواهند به از دست دادن آن است.”

عضویت در اتحادیه در حال حاضر در 10.3 درصد از نیروی کار پایین ترین سطح ثبت شده از وزارت کار شروع به ردیابی این رقم در سال 1983. افزایش محبوبیت دولت راست-به-کار قوانین و دادگاه عالی 2018 Janus v. AFSCME تصمیم آن را آسان تر برای کارگران به انتخاب کردن از عضویت حتی زمانی که محل کار خود را سازمان یافته است.

برخی از اتحادیه های کارگری نگاه کنید به “مدیکر برای همه” به عنوان یک تهدید جدی است. آشپزی اتحادیه کارگران در نوادا صادر تاول حمله به سناتور ورمونت قبل از دولت قفقاز با بیان در حال پرواز او را “end آشپزی بهداشت و درمان.” این حمله نوشته شده توسط ساندرز رقبا در طول دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در لاس وگاس شنبه ،

اتحادیه های دیگر تلاش کرده اند به فشار ساندرز طرح عقب سمت اجازه می دهد پوشش بیمه خصوصی پس از آن معرفی شد. در نامه ای به ساندرز در سال گذشته NEA مدیر روابط دولت Marc اگان گفت: سناتور طرح خود باید “توانایی برای به دست آوردن مزایای بالاتر از تاسیس هر طبقه و یا محدود کردن و حفظ مالیاتی موجود محرومیت.” NEA منبع گفت که سناتور بود پاسخ داد و خطاب نگرانی های خود را اما نمی گویند دقیقا چگونه است.

ساندرز “مدیکر برای همه” خواهد هر گونه ممنوعیت بیمه خصوصی است که “تکراری” از پوشش گسترده تحت قانون. اما در لایحه همچنین می گوید: “هیچ چیز در این قانون باید به عنوان منع فروش پوشش بیمه درمانی برای هر گونه مزایای اضافی تحت پوشش این قانون از جمله مزایای اضافی است که یک کارفرما ممکن است ارائه به کارکنان و یا وابستگان آنها و یا به کارمندان سابق و یا وابستگان خود را.”

در تئوری است که وضعیت پوشش می تواند مزایای به دست آمده از طریق چانه زنی جمعی اما آن سخت است برای دیدن آنچه که پوشش اضافی است که می تواند به دست آمده از طریق این راه گریز اشاره کرد فلیکس Reichling اقتصاددان ارشد برای پن وارتون بودجه مدل که مورد مطالعه ساندرز طرح است. “Sanders طرح بسیار جامع است که هیچ دلیلی وجود ندارد که پوشش اضافی,” او گفت:.

“مدیکر برای همه” قرار می دهد بنابراین رهبران اتحادیه در یک اتصال. آنها نمی خواهید به دیده می شود به عنوان حمله به یک پیشنهاد برای ارائه جهانی بهداشت تحت پوشش. بسیاری از پشتیبانی از این ایده. مشترک کار این است که حکومت جهانی بهداشت تحت پوشش در واقع می تواند کمک به چانه زنی جمعی و از آنجا که اتحادیه های کارگری نمی خواهد که به مذاکره برای دسترسی به خدمات صحی اساسی خود را و می تواند در نتیجه فشار برای مزایای دیگر. اما آنها فراموش می خواهید می شود قادر به ارائه اعضای مزایای بهتر از آنها می تواند در غیر این صورت.

“ما اعتقاد داریم در چانه زنی خوب بهداشت و درمان به ما قرارداد گفت:” ایالات Autoworkers سخنگوی برایان Rothenberg. “ما همچنین بر این باورند جهانی بهداشت و درمان مهم است که به نگه داشتن هزینه های پایین و در نهایت کسانی که هزینه های بالا تاثیر ما در چانه زنی میز است.” او کاهش یافته است به توصیف UAW موقعیت در “مدیکر برای همه” فراتر از آن است.

فدراسیون معلمان آمریکا رئیس جمهور Randi واینگارتن نوشت: در ماه سپتامبر نظر قطعه سیاسی است که آن را یک “انتخاب نادرست” است که “مدیکر برای همه” بود که در درگیری با پوشش خصوصی. “گسترده تر عمومی طرح و حمایت کارفرما بیمه های خصوصی می توانند همزیستی در حالی که هنوز ساخت جهانی پوشش اجباری اگر ما گسترش احساس ما از آنچه ممکن است” Weingarten نوشت. او استدلال کرد که کارفرما بر اساس بیمه می تواند اجازه داده می شود به شرطی که آن را “ملاقات و یا بیش از استانداردهای تعیین شده توسط مدیکر طرح است.” یک AFT سخنگو گفت: این مقاله هنوز هم منعکس واینگارتن تفکر. ساندرز رقبای پیت Buttigieg و جو بایدن پیشنهاد اشکال عمومی “گزینه” است که یک دولت-اجرای طرح بیمه است که در رقابت با اما نه لزوما جایگزین خصوصی برنامه.

ساندرز اما نشده نشان داد که او فکر می کند در آن شرایط است. او در پاسخ به انتقاد از خود “مدیکر برای همه” در طول یک بحث دموکراتیک چهارشنبه امیدوار کننده برای محافظت از سطح پوشش اتحادیه کارگران کردم اما نه برنامه های واقعی. “به من اجازه دهید بسیار روشن به دوستان خوب من در آشپزی کارگران, اتحادیه اروپا یک اتحادیه. من هرگز نشانه ای از یک لایحه که به کاهش مزایای بهداشت و درمان آنها داشته باشد. ما تنها به گسترش آن برای آنها برای هر اتحادیه در امریکا و برای طبقه کارگر این کشور است.”

روز بعد واینگارتن گفت: در یک صدای جیر جیر که ساندرز سهام اتحادیه و ارزشهای “از حمایت قابل توجهی در درون ما عضویت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>