ترس از coronavirus هرج و مرج درایوهای خرید تفنگ برای دفاع از خود

ترس از جنگ داخلی و هرج و مرج در خیابان ها است که باعث افزایش اسلحه و مهمات فروش در سراسر کشور به عنوان مردم در ایالات متحده آماده برای دفاع از خود.

اسلحه های مرتبط با خرید شد تا در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش از طریق این کشور و بیش از دو سوم از جمعیت بودند به دستور مقامات محلی به ماندن در خانه به سرعت گسترش آن. ایالات متحده هنوز به ناآرامی های مدنی اما غارت و شورش ممکن است به این بیماری همه گیر در مجموعه برای مسافت های طولانی و با توجه به جرایم اقتصادی و کارشناسان رفتاری.

“این می تواند در نهایت چیزی که در آن وجود دارد که این اختلاف شورش و چنین. چه اتفاقی می افتد اگر عرضه مواد غذایی و یا آب قطع شده است برای مدت طولانی از زمان ؟ ” گفت: ویرجینیا شهروند دفاع لیگ جمهور فیلیپ ون بشکند.

“اگر آنها وجود دارد در خط و مدیریت آنها را به امن برخی از مواد غذایی و برخی از مردم می تواند از جان گذشته برای دریافت آن به دور از آنها … شما می خواهم به استفاده از اسلحه در دفاع از خود,” او گفت:. “این همه در مورد اینکه قادر به محافظت از خودتان را.”

Dr. John R. لات, جونیور, تفنگ مدافع حقوق که تاسیس پیشگیری از جرم مرکز تحقیقات گفت: نگرانی که پلیس می تواند رسیدگی ممکن است چشم انداز مثبت در جرم موجه هستند و باعث برخی به دفاع از خود را در دست خود.

“شما باید پلیس در سراسر کشور که عبارتند از محدود بودن در نظر توانایی خود را برای رفتن و پاسخ به تماس” گفت: Lott. “سپس از سوی دیگر شما باید تعداد زیادی از زندانیان و زندان های سراسر کشور که در حال آزاد کردن زندانیان است.”

“مردم نگران ایمنی خود را و آن را متفاوت از شما می دانید که مایل به یک آتش نشانی به دلیل احتمال شما ممکن است یک آتش” لات گفت.

برای اولین بار صاحبان اسلحه در میان کسانی که خرید از نگرانی وجود دارد ممکن است زمانی که پلیس هولناک و یا قادر به پاسخ به تماس خود را برای کمک به.

“در زمان ناامنی مردم متوجه دولت نمی تواند برای آنها وجود دارد” گفت: Van Cleave. “افرادی که بیدار هستند — من به آنها خوش آمد.”

در ون بشکند خانه ویرجینیای شمالی به طور فزاینده دشوار برای پیدا کردن نگردند قفسه در فروشگاه اسلحه به دلیل هجوم در فروش بیش از چند هفته گذشته.

FBI زد بیش از 3.7 میلیون چک های پس زمینه برای مردم اقدام به خرید اسلحه در مارس ترین در یک ماه تنها به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش در آمریکا در ویرجینیا 83,675 چک های پس زمینه تکمیل شد در ماه مارس با توجه به FBI ملی فوری بررسی زمینه های جنایی سیستم اطلاعات.

آن را نیز دشوار است برای گرفتن زمان تمرین در, او گفت:. لیبریا رالف نرتهم بسته همه داخل سالن تیراندازی محدوده طبقه بندی آنها “سرگرمی” و غیر ضروری بود و به روی عموم باز با وجود دولت فدرال deeming آنها زیرساخت های حیاتی. Van Cleave سازمان اعلام کرد این هفته آن است که تحت پیگرد به بازگشایی تفنگ محدوده.

“آنها نیاز به جایی برای یادگیری” Van Cleave گفت: از اسلحه جدید ، “آن را مانند خرید یک ماشین و نداشتن جایی برای درایو … مردم نیاز به تمرین. تیر اندازی یک فاسد شدنی مهارت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im