FDA هشدار در برابر عوارض هیدروکسی کلروکین استفاده می شود برای Covid-19 درمان

ایالات متحده غذا و داروی آمریکا هشدار داده است در برابر عوارض هیدروکسی کلروکین و کلروکين یک مالاریا مواد مخدر بود که تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای درمان این رمان coronavirus طبق گزارش های رسانه ها.

عوارض جانبی ذکر شده توسط FDA شامل جدی و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی ریتم قلب مشکلات. FDA در ایمنی مواد مخدر ارتباط گفت که هیدروکسی کلروکین داده شده است اورژانس با استفاده از مجوز برای درمان بیمارانی که آزمایش مثبت با کوروناویروس.

FDA اطلاع داد که این خطرات در حال حاضر در برچسب دارو برای تایید استفاده می کند. این خطرات می تواند مانع اگر متخصصان مراقبت های بهداشتی از نزدیک نظارت بر بيماران قبل از القا مواد مخدر در سیستم خود را. FDA بیشتر پیشنهاد آزمایش های بالینی این دارو است.

“ما درک می کنیم که متخصصان مراقبت های بهداشتی به دنبال هر ممکن است گزینه درمانی برای بیماران خود را و ما می خواهیم اطمینان حاصل شود ما در حال ارائه آنها را با اطلاعات مناسب و مورد نیاز برای آنها را به بهترین تصمیم گیری پزشکی گفت: FDA کمیسر Stephen M. هان به رسانه ها.

“در حالی که آزمایش های بالینی در حال انجام برای تعیین ایمنی و اثربخشی این داروها برای Covid-19 وجود دارد عوارض جانبی شناخته شده از این داروها که باید در نظر گرفته شود,” او گفت:.

“ما را تشویق متخصصان مراقبت های بهداشتی به فرد بیمار گیری از نزدیک صفحه نمایش و نظارت بر آن دسته از بیماران برای کمک به کاهش این خطرات. FDA ادامه خواهد داد برای نظارت و بررسی این خطرات بالقوه و ارتباط عموم زمانی که اطلاعات بیشتری در دسترس است” هان گفت.

FDA اضطراری با استفاده از مجوز

FDA به ذکر است که این اجازه اضطراری مجوز استفاده از این دارو به استراتژیک ملی ذخایر (SNS). FDA به کارگردانی SNS به توزیع مواد مخدر با مراقبت و تشویق برای محدود آن استفاده کنید که شامل برخی بیماران بستری با Covid-19.

این داروها قادر به توزیع از SNS به متحده برای پزشکان به تجویز به نوجوانان و بیماران بستری با Covid-19, به عنوان مناسب, زمانی که یک کارآزمایی بالینی است که در دسترس نیست و یا امکان پذیر است.

این EUA مستلزم آن است که حقیقت را با اطلاعات مهم در مورد استفاده از این داروها در درمان Covid-19 از جمله خطرات شناخته شده و تداخلات دارویی و همچنین غربالگری مناسب و نظارت بر در دسترس ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران FDA گفت.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين در حال FDA تایید شده برای درمان و یا جلوگیری از مالاریا. هیدروکسی کلروکین سولفات نیز مورد تایید FDA برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید.

FDA گفت: این داروها شده اند ثابت شده بی خطر و موثر برای درمان Covid-19. با این حال آزمایش های بالینی در حال انجام و اضافی محاکمه در حال برنامه ریزی برای تعیین اگر این داروها می تواند به نفع بیماران مبتلا به Covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است دفاع از استفاده از این دارو برای درمان coronavirus مثبت بیماران است که بنا به گزارش ها در درمان تعداد زیادی از بیماران در نیویورک و مکان های مختلف دیگر.

گزارش ها نشان می دهد که مالاریا مواد مخدر موثر بوده است در طول مراحل اولیه از یک فرد آلوده بودن coronavirus اما مخاطره آمیز است به کسانی که دچار بیماری های قلبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de