ایالات متحده’ Federal Bureau of Investigation راه اندازی کرده است یک کاوشگر به گسترده هک توییتر شرکت با توجه به گزارش.

ایالات متحده در حال بررسی است چه یکی از بزرگترین نقض امنیت سایبر در رسانه های اجتماعی پلت فرم وال استریت ژورنال گزارش شده است.

در اوایل روز پنج شنبه هکرها به دست آورده بودند دسترسی به چندین بالا مشخصات حساب از جمله جو بایدن, باراک اوباما, جف بزوس, Elon Musk, بیل گیتس, Uber و اپل.

قبل از آن چندین حساب مربوط به cryptocurrency نیز شده بود هک. هکرها تا به حال نوشته شده توییتهایی هدف scamming مردم از bitcoins. یکی از نمونه های چنین است: “احساس greatful” (sic) “دو برابر شدن تمام پرداخت شده به آدرس Bitcoin” ترغیب مردم به پرداخت 1000 $و دریافت $2,000 به عقب.”

هک شد بخشی از اتهام cryptocurrency کلاهبرداری که در آن هکرها انباشته اند و بیت کوین به ارزش بیش از $1 لاخ.

نمایندگان کنگره آمریکا ابراز کرده نگرانی های خود را بیش از این هک سوال امنیتی اقدامات انجام شده توسط این پلت فرم.

“تصور کنید اگر بد بازیگران که هک توییتر مختلف قصد استفاده از صدای قدرتمندی برای گسترش دروغ به تداخل با انتخابات ما و یا اخلال در بازار سهام است. ما باید قوی cybersecurity استاندارد برای محافظت از آمریکایی ها از این کلاهبرداری ها و اطلاعات غلط ایم” سناتور آمریکایی Ed Markey.

توییتر گفته بود که آن را قفل شده بود به خطر بیافتد حساب و بررسی این موضوع. این شرکت معتقد است که هکرها تا به حال هدفمند کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار.

“ما شناسایی چیزی که ما باور به یک هماهنگ حمله مهندسی اجتماعی توسط افرادی که با موفقیت هدفمند برخی از کارکنان با دسترسی به سیستم های داخلی و ابزار” توییتر گفته بود.

“ما می دانیم که آنها با استفاده از این دسترسی به کنترل بسیاری از بسیار قابل مشاهده (از جمله تایید شده) حساب و صدای جیر جیر از طرف آنها. ما به دنبال به آنچه دیگر فعالیت های مخرب ممکن است آنها را به انجام و یا اطلاعات آنها ممکن است قابل دسترسی و به اشتراک گذاری بیشتر در اینجا به عنوان ما آن را” به آن اضافه شده است.

اف بی آی گفت که “در این زمان با این حساب به نظر می رسد شده اند در معرض خطر به منظور تداوم cryptocurrency تقلب” به عنوان به نقل از وال استریت ژورنال. رسانه های اجتماعی غول پیکر بود که مطابق با تحقیقات طبق گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت