FBI برگزار شد کارتر صفحه جستجوی ملک عکس ها در ‘غیر سازگار’ سیستم برای سال

Photographs متصل به فیزیکی جستجوهای سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه ملک یافت شد در “غیر سازگار FBI سیستم” با توجه به تازگی محرمانه یادداشت از وزارت دادگستری ناظر گزارش کنید.

وزارت دادگستری امنیت ملی بخش اطلاع دادگاه نظارت بر اطلاعات خارجی در مارس 2019 که از آن آگاه بود حداقل دو نمونه که در آن اف بی آی نه مطابق با FBI استاندارد به حداقل رساندن روش های هنگام انجام فیزیکی جستجوهای مجاز نهایی ماه ژوئن 2017 در برابر صفحه.

این روش طراحی شده برای “به حداقل رساندن کسب و حفظ” و “منع اشاعه” از غیر عمومی اطلاعات در مورد ایالات متحده افراد هدف در تحقیقات” با توجه به DOJ بازرس کل Michael Horowitz, به گزارش FBI در روسیه بررسی شد که در ماه دسامبر منتشر شد. جدید, جزئیات نازل شد به عنوان بخشی از پنج صفحه از اسناد محرمانه پانوشت که نور بازیگران در بیشتر اشتباه توسط دفتر خود را در هدف قرار دادن صفحه.

این اداره با استفاده از FBI‐صادر شده از تلفن همراه برای گرفتن عکس از اموال در طول یک FISA‐مجاز فیزیکی جستجو در جولای 13, 2017 برگزار شد بر روی آن عکسها بر روی دستگاه که وزارت دادگستری ارزیابی “نمی بازدیدها:” با استاندارد حداقل رساندن روش.

اف بی آی پس از آن عکس گرفت و در طول یکی دیگر از FISA-مجاز فیزیکی جستجو در 29 جولای سال 2017 نادرست انتقال عکس به الکترونیکی پوشه در اف بی آی از طبقه بندی محرمانه شبکه.

“Sickest وحی در عین حال حسن نیت ارائه میدهد از ریچارد Grenell امروز” در صفحه توئیتر خود نوشت شنبه شب در پاسخ به این آیات. “در آن روز من مخفی شده بود در یک هتل در پرینستون نیوجرسی — هنوز هم بین المللی فراری پس از تمام اعمال فاسد و تهدید به مرگ با الهام از دموکرات ها به DOJ و خبر جعلی.”

صفحه یک شهروند آمریکایی که مشکوک بودن یک عامل برای روسیه بود اما هرگز شارژ با هر تخلف است.

پس از آگاهی از این حوادث نزدیک به دو سال پس از این واقعیت است که دادگاه FISA خواسته وزارت دادگستری زمانی که اطلاعات در موضوع می توان از “غیر سازگار FBI سیستم” و در مورد سوال وزارت دادگستری در مورد “موارد دیگر که ممکن است تحت تاثیر همان مشکل است.”

وزارت دادگستری گفت: دادگاه FISA در اکتبر 2019 اف بی آی “تکمیل روند درمانی” برای اطلاعات مرتبط با صفحه FISA برنامه های کاربردی و همچنین پس برای اطلاع از موارد دیگر تحت تاثیر همان مشکل است.

هوروویتس گزارش که منتشر شد با redactions در ماه دسامبر با انتقاد از وزارت دادگستری و اف بی آی برای حداقل 17 “قابل توجه خطاها و حذفیات” مربوط به FISA حکم در برابر صفحه و برای اداره اتکا به انگلیسی, سابق جاسوسی کریستوفر استیل تایید نشده پرونده. استیل قرار داده و تحقیقات خود را با هم در دستور گلن سیمپسون مخالفت شرکت تحقیقاتی فیوژن GPS بودجه توسط هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق پرکینز Coie قانون شرکت. هوروویتس همچنین با انتقاد از اداره برای نمی های exculpatory از اطلاعات محرمانه منابع انسانی با دادگاه FISA.

آخرین دور از محرمانه پانوشت نشان داد دیگر جزئیات جدید در مورد FBI تحقیق صفحه از جمله شواهد نشان FBI نگه داشته و با استفاده از استیل پرونده برای تضمین نظارت حکم پس از هشدار به مسکو آگاه از تحقیقات خود را و ممکن است تلاش برای سازش تحقیقات خود را با دروغ.

هوروویتس در نتیجه تیراندازی طوفان تیم تمایل به FISA اقتدار در محل قبل از اکتبر 17, 2016 بود با توجه حداقل در بخشی به این واقعیت که صفحه بود و انتظار می رود به سفر به انگلستان و سپس آفریقای جنوبی و محققان می خواستم FISA پوشش با هدف قرار دادن صفحه امن قبل از سفر خود را.

استیل پرونده ادعا کرد صفحه برگزار شد “جلسه محرمانه” در تابستان 2016 با روس نفت رئیس ایگور Sechin که Sechin ذکر “لغو تحریم های غرب علیه روسیه است.” اما underacted پانوشت نشان می دهد استیل اولیه sub-منبع گفته اف بی آی زیر منبع ارائه شده است که اطلاعات در مورد این دیدار به حال اتصال به اطلاعاتی روسیه.

این پانوشت شده و در درخواست از مجلس سنا امنیت رئیس ران جانسون از ویسکانسین و امور مالی مجلس سنا رئیس چاک Grassley آیووا.

“همانطور که ما می توانیم از این در حال حاضر-محرمانه پانوشت در IG را گزارش اطلاعاتی روسیه آگاه بود پرونده قبل از اینکه اف بی آی حتی تحقیقات خود را آغاز کرد و FBI بود و گزارش در دست است که مرکزی خود را قطعه ای از شواهد و مدارک بود به احتمال زیاد آلوده با دروغ,” Grassley و جانسون در بیانیه ای گفت. “با تشکر از دادستان کل بر و سرپرست Grenell را declassification از پانوشت ما می دانیم که FBI را توجیهی برای هدف قرار دادن یک شهروند آمریکایی بود سرند با نقص قابل توجه.”

به اوباما گفت: هوروویتس و تیم خود را “چه نه FBI و نه مشاور ویژه مولر مراقبت را انجام دهید: بررسی و تحقیق در مورد فساد مالی در FBI منابع استیل پرونده, چگونه آن منتشر شد و گزارش آن موجود روسی دروغ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de