Fauci می گوید عمومی باید اعتماد “مورد احترام مقامات پزشکی’ در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

منازت یک بیماری همه گیر خدشه دار مخلوط, پیام, Dr. Anthony Fauci گفت که او فکر می کند مردم باید به نوبه خود به مقامات پزشکی برای سوالات.

Fauci که دیرین مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در روز سه شنبه مصاحبه ای که او فکر می کند او محسوب می شود در میان کسانی که مردم باید اعتماد در طول بهداشت جهانی بحران.

“در بیشتر قسمت شما می توانید اعتماد و مورد احترام مقامات پزشکی. من اعتقاد دارم که من یکی از آنها را من فکر می کنم شما می توانید به من اعتماد گفت:” در طول مصاحبه. “اما من می چسبد با احترام مقامات پزشکی که سابقه گفتن حقیقت که یک سابقه از دادن اطلاعات و سیاست و توصیه های مبتنی بر شواهد علمی و خوب داده است.”

این اظهارات آمده است که او و رئیس جمهور تهمت رابطه تبدیل شده است بیشتر و بیشتر دور. چند رسانه های خبری به تازگی بیانیه ای نسبت به ناشناس مقام کاخ سفید که شامل یک لیست از نمونه فرد گفت نشان داد که چگونه Fauci “اشتباه شده است در همه چیز.” پزشک همچنین به تازگی نشان داد که او نه در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در همه گیر در بیش از دو ماه.

تهمت نیز ترجمه یک تئوری توطئه در روز سه شنبه از سابق بازی میزبان نشان می دهد وی از سوی مامورین که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از رسانه ها و پزشکان و دموکرات همه “دروغ” در مورد COVID-19 به دلیل انتخابات ریاست جمهوری است. Fauci تصریح کرد: در طول پنج شنبه مصاحبه که باید با تکیه بر اطلاعات از “احترام مقامات پزشکی.”

“اگر من به مشاوره را به شما و خانواده و دوستان خود خانواده خود را, من می خواهم بگویم که امن ترین برای انجام این کار — به گوش دادن به توصیه های از آن دسته از مردم” Fauci گفت. “اما آن را کاملا قابل درک است چگونه می توانید پیام های مخلوط و سپس کمی اشتباه در مورد آنچه که باید انجام دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de