Fauci توصیه عینک و یا محافظت از چشم برای جلوگیری از گسترش coronavirus

Dr. Anthony Fauci توصیه می شود یک راه جدید برای کمک به جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ملت بیماری های عفونی متخصص تشویق مردم به پوشیدن عینک و یا در صورت سپر به طوری که “سطوح مخاطی” حفاظت شده در یک شنبه در مصاحبه با ABC News ارشد پزشکی خبرنگار دکتر جنیفر آشتون.

“شما را به مخاط بینی و مخاط دهان اما شما نیز باید به مخاط چشم” اعلام کرد. “از لحاظ تئوری شما باید محافظت از تمام سطوح مخاطی. بنابراین اگر شما از عینک یا چشم سپر شما باید از آن استفاده کنید.”

Fauci که مشغول به کار به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984 اشاره کرد که توصیه او این است که “نه جهانی توصیه می شود” برای تاریخ “اما اگر شما واقعا می خواهید به طور کامل, شما احتمالا باید از آن استفاده کنید اگر شما می توانید.”

او همچنین اشاره کرد که توصیه نیز می تواند کمک کند به گسترش آنفلوانزا در چند ماه.

“این اجتناب ناپذیر است که ما در حال رفتن به برخی از درجه ای از آنفولانزا” Fauci گفت. “من امیدوار هستم که با پوشیدن ماسک و دیگر پوشش می رویم که نه تنها محافظت از ما در برابر COVID-19 اما همچنین کمک به حفاظت از ما در برابر آنفلوانزا است.”

او در تشویق مردم به خود را دریافت عکس های آنفولانزا در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>