Fauci: ‘نه حاکم کردن’ آئروسل انتقال coronavirus

تیاو برتر کشور متخصص بیماری های عفونی گفت که او نمی تواند رد کردن احتمال ابتلا به کروناویروس از هوا.

“امکان انتقال آئروسل همیشه می آید تا زمانی که شما در موقعیت هایی مانند این که” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به خبرنگاران گفت: در روز جمعه در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه.

“آن می آید تا با آنفلوانزا است. آن آمد تا با سارس است که در آن وجود دارد یک مستند یک قسمت از برخی از آئروسل انتقال است. آئروسل بدان معنی است که آن می تواند در هوا باقی بماند برای یک دوره از زمان به دلیل آن را در یک قطره کوچک است که بسیار کوچک و رفتن نیست, پایین,” او گفت:.

“ممکن است که وجود دارد آئروسل انتقال? آره قطعا وجود دارد این است که” Fauci ادامه داد. “اما آنچه که به وضوح ما را دیده اند در موقعیت های که در آن مردم را بدست آلوده — از مناطقی که ما تجربه چین — کره جنوبی در حال حاضر در اروپا بیشتر از آن است که در وضعیت که در آن مردم به اندازه کافی نزدیک به یکدیگر است که یک علامتی فرد را واقعی انتقال قطرات. بنابراین من نه حاکم کردن امکان آن را می کنند.”

رئیس جمهور تهمت توصیه می شود در روز دوشنبه که مردم خود را محدود اجتماعات به 10 یا کمتر به سرعت انتقال برای حداقل دو هفته. نیویورک و کالیفرنیا را صادر کرد “پناهگاه در محل” سفارشات برای کشورهای خود را یک حرکت Fauci گفت که او “به شدت پشتیبانی می کند.”

وجود حدود 15,000 تایید موارد به کروناویروس در آمریکا; 210 نفر فوت کرده اند و 121 را بهبود, با توجه به آخرین مطالعه از دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>