‘Fauci نیست 100% حق: بالا HHS رسمی را هل در بیماری های عفونی متخصص توصیه

Adm. برت Giroir تحت فشار قرار دادند در برخی از بهداشت عمومی توصیه های ساخته شده توسط همکار او در کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی Dr. Anthony Fauci.

“من احترام دکتر Fauci اما دکتر Fauci نیست 100% درست و او نیز لزوما او اذعان می کند که باید تمام منافع ملی در ذهن” Giroir گفت: در ان بی سی دیدار با مطبوعات. “او به نظر می رسد در آن بسیار باریک بهداشت عمومی از نقطه نظر.”

از واشنگتن پست گزارش داد روز شنبه در مکالمات اخیر میان کاخ سفید و Fauci که در طی آن مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تحت فشار قرار دادند برای مستندات در بخش هایی از کشور را تجربه COVID-19 خوشه.

“وجود دارد هیچ خرید در برای که او گفت:” اما با توجه به ناشناس رسمی.

Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز در دفاع از نیروی کار گفت: آن را در آغوش باز ارتباط بین کاربران است. او اضافه کرد که او احساس می کند او می تواند می گویند هر آنچه که او نیاز به معاون رئیس جمهور مایک پنس که پس از آن به طور معمول دادخواستها جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به طور کامل وجود دارد و باز و صادقانه بحث در نیروی کار” Giroir گفت. “وظیفه نیروی دیدار سه تا چهار بار در هفته. معاون رئیس جمهور با من تماس به طور منظم. دکتر Birx یکی نیست به نگه دارید زبان خود را. به اعتقاد من اگر بهداشت عمومی نظر است که باید گفت که نیاز به آن است.”

Coronavirus تست تزار افزود که او معتقد است که علم باید رانندگی سیاست های بهداشت و اظهار داشت که توصیه هایی از کاخ سفید در بر دارد چنین است.

ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 3 میلیون نفر از coronavirus و نزدیک شدن 140,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de