Fauci: راهنمایی برای همه به پوشیدن ماسک زیر بسیار توجه جدی’

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: کاخ سفید Coronavirus نیروی کار می تواند در نهایت توصیه می کنند که هر کس پوشیدن ماسک برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Fauci اعتراف کرد که چنین توصیه می تواند مهار عدم وجود تجهیزات حفاظت شخصی. برای هفته مقامات بهداشت عمومی هشدار داد غیر حرفه ای پزشکی از خرید ماسک به عنوان بیمارستان در سراسر ایالات متحده در تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارکنان بهداشتی درمانی.

“ایده گرفتن بسیار گسترده تر جامعه گسترده استفاده از ماسک در خارج از محیط مراقبت های بهداشتی است که بسیار بحث فعال در نیروی کار. CDC گروه است که به دنبال در آن بسیار با دقت” Fauci سی ان ان گفت در روز سه شنبه.

“این چیزی است که مهار که یک بیت است به مطمئن شوید که ما را تامین ماسک از کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید” او ادامه داد. “اما هنگامی که ما در یک وضعیت که در آن ما به اندازه کافی ماسک به اعتقاد من وجود خواهد داشت برخی بسیار توجه جدی مورد بیشتر گسترش این توصیه با استفاده از ماسک است.”

Fauci گفت: یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از یک فرد بیمار از آلوده کردن شخص دیگری است که یک ماسک.

رئیس جمهور تهمت و گفت که او باز به ایده در نیروی کار را در جلسه روز دوشنبه.

“ما می خواهیم نگاهی به آن. برای یک دوره از زمان برای همیشه نیست. منظورم این است که شما می دانید ما می خواهیم کشور ما برگشت. ما در حال رفتن به پوشیدن ماسک برای همیشه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بیش از آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او گسترش اجتماعی فاصله دستورالعمل در سراسر کشور حداقل تا مارس 30. بود که پس از Fauci پیشنهاد کرد که میلیون ها نفر آلوده می تواند در ایالات متحده و در نتیجه 100,000-200,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im