Fauci و ناوارو به ‘برخورد’ بیش از پتانسیل coronavirus درمان: گزارش

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه گزارش تفویض به یک “رویارویی” بیش از این پتانسیل استفاده از داروهای ضد مالاریا در درمان coronavirus.

“درام فوران” بین مشاور اقتصادی پیتر ناوارو و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci در طول یک وظیفه نیروی جلسه در اتاق وضعیت در روز شنبه با توجه به یکشنبه گزارش از Axios.

این حادثه زمانی آغاز شد که کمیسر غذا و دارو Stephen هان شروع به بحث در مورد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک امکان “تغییر بازی” در مبارزه با COVID-19 ویروس. ناوارو سپس شروع به عبور کردن پوشه از اطلاعات در مورد مواد مخدر است.

“و اولین کلمات از دهان او هستند که این مطالعات که در او دیده می شود به اعتقاد من آنها عمدتا در خارج از کشور نشان می دهد روشن درمانی,'” یک منبع آشنا با این گفتگو گفت. “کسانی که این کلمات از دهان او.”

Fauci, اما, تحت فشار قرار دادند در برابر این ادعا گفت: شواهدی از اثربخشی دارو در درمان coronavirus بود فقط موردی که اطلاعات بیشتری مورد نیاز است. با توجه به منبع دیگری ناوارو با اشاره به این پوشه و گفت: به Fauci “که علم نمی حکایت.”

با وجود Fauci را ستایش عمومی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن چین سفر ممنوعیت تجارت رسمی افزایش صدای او و گفت: Fauci, “شما به کسی که در اوایل در اعتراض به محدودیت های مسافرتی با چین است.”

“این بسیار روشن است که هر کس فقط تلاش برای بدست آوردن پیتر به نشستن و متوقف شود بنابراین مقابله” یک منبع گفت: Axios.

پسر رئيس جمهور در قانون Jared کوشنر قادر به منتشر وضعیت, اما آن را به سمت چپ تصور آن در حال حاضر.

“شده است وجود دارد هرگز یک رویارویی در نیروی کار جلسات مانند:” دیروز یک فرد آشنا با این استدلال گفت. “مردم صحبت می کنند و وجود بحث قوی اما شده است وجود دارد هرگز یک رویارویی است. دیروز اولین رویارویی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه نشست خبری اعلام کرد که دولت خریداری کرده بود “مقدار زیادی” از هیدروکسی کلروکین که توزیع خواهد شد به ایالات متحده پس از FDA صادر اورژانس تایید برای استفاده از آن در میان coronavirus بیماران.

“ما آن را انبار — حدود 29 میلیون دوز. ما باید تعداد زیادی از آن. ما امیدواریم که آن را با این نسخهها کار,” او گفت:.

رییس جمهور در این تبلیغ مواد مخدر در گذشته و بنابراین هم در این جلسه با وجود Fauci اصرار دارد که هیچ “قوی” شواهدی وجود دارد که این دارو می تواند درمان coronavirus. زمانی که فشار بر تفاوت آنها در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن حاضر اجازه می دهد تا بیماری های عفونی متخصص برای پاسخ به این سوال به پایان رسید و جلسه.

در پاسخ به این گزارش کاخ سفید گفت Axios “ما نمی دیدگاهها برای جلسات در وضعیت اتاق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im