Fastrack و Ananya Panday تیم برای ترویج اجتماعی فاصله

The multi film campaign has been conceptualised by Lowe Lintasچند فیلم مبارزات انتخاباتی شده است conceptualised توسط لاو Lintas

با هدف تشویق مصرف کنندگان به ماندن در خانه و عمل اجتماعی فاصله, Fastrack همکاری با بازیگر Ananya Panday برای راه اندازی آن کمپین #StayTheFIn. Conceptualised توسط لاو Lintas نام تجاری با هدف ترویج اهمیت ساخت بهترین از این وضعیت در حالی که همچنان باقی می ماند از راه دور میان تمدید مستند.

با توجه به Ayushman Chiranewala, بازاریابی, سر, Fastrack, با بیش از یک ماه از مستند, در حالی که شمارش روز بیشتر, آخرین #StayTheFIn کمپین با هدف ایجاد انگیزه برای مصرف کنندگان به ماندن قرار داده در حالی که با استفاده از آن زمان در خانه innovatively. “Fastrack دعوت مخاطبان خود را به بهترین نتیجه را از وضعیت فعلی از طریق بررسی آنچه که آنها مایل به انجام به عاقل و quirking آن را مانند همیشه و حتی در این سناریو. به عنوان بخشی از کمپین بزرگتر با نام تجاری تلاش به درخواست مخاطبان خود به خاطر رفتار مسئولانه و به خاطر تجربه و Fastrack این جشن پررنگ روح” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

چند فیلم کمپین شامل 12-دوم ویدئوها در حال حاضر زندگی می کنند در سراسر Fastrack را در سیستم عامل آنلاین. Fastrack همواره nimble-footed با نام تجاری بازتاب جوانان مدرن و کدهای پاپ-فرهنگ کدهای در دمدمی راه Puneet کاپور منطقه ای خلاق افسر لاو Lintas گفت. “وجود دارد یک طرف روشن به زمان مستند بیش از حد و ما شاهد یک جهش از عبارات خلاق در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی آن است که آیا آشپزی و موسیقی و رقص و یا هنر” اعلام کرد.

با این سری از فیلم های تجاری با هدف تعامل با گروه هدف ، Gen-Z را که در خانه گیر کرده با هیچ چیز اما شرکت خود را به لذت بردن از. “آنچه که ما تجربه شده است پس از چند هفته گذشته است که یک بار در طول عمر رویداد. همه نشان از حس و صبر با ماندن در داخل خانه های خود و تمرین های اجتماعی فاصله. اما برای جوانان این مستند این است که مطمئن شوید که به نظر می رسد بی پایان و در عین حال آنها جان سالم به در برد و آن را در خود منحصر به فرد و خلاق راه” با نام تجاری گفت.

دفعات بازدید: همچنین: موبایلهای بلکبری دیجیتال راه اندازی کمپین #RiseFromHome

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de