ریچموند ویرجینیا — یک گروه طرفدار دوم متمم فعالان heckled سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در یک رویداد کمپین اوایل شنبه شب.

میدوی به بلومبرگ اظهارات یکی از معترضان فریاد می زدند: “شما f—ing فاشیستی! … شما یک نژادپرست!” جمعیت شروع به بو هکلر و شعار “ما مانند مایک.”

گروهی از معترضان که برخی از آنها با پوشیدن “اسلحه نجات” برچسب آغاز شد شعار “اسلحه صرفه جویی در زندگی” را به عنوان امنیت تحت فشار قرار دادند و آنها را از محل.

بلومبرگ که به کمک آن حمایت دموکرات ویرجینیا که وعده داده شده به تصویب قانون کنترل اسلحه در کشورهای مشترک المنافع در این سال افتخار در مورد کمک به دولت و قوه مقننه به نوبه خود آبی.

“من شده است به ویرجینیا بیش از هر نقطه دیگری … من درگیر شده اند در ویرجینیا سیاست پس از مدتها قبل از من شد یک کاندیدای ریاست جمهوری. در سال 2013, من یک حامی بزرگ تری McAuliffe,” بلومبرگ گفت. او همچنین با اشاره به خشونت 2017 Charlottesville تظاهرات گفت: “البته ویرجینیا مجبور به دست و پنجه نرم کردن با آن گذشته در حالی که تری بود.”

“در سال 2017, 2018 و 2019 ما مبارزه با نفرت نمایش داده شده در Charlottesville,” او گفت:. “در سال گذشته در بیش از 25 سال تمام است که کار پرداخت می شود و دموکرات ها در زمان کنترل هر دو مجلس [از ایالت ویرجینیا خانه].”

عصر ایران, ورود اواخر دموکراتیک نژاد دیده می شود فزاینده نظرسنجی شماره رغم اینکه در انتخابات برای آیووا قفقاز یا نیوهمپشایر اولیه این کشور برای اولین بار تورنسل آزمایش برای کسانی که رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

یک RealClearPolitics میانگین ملی از انتخابات است بلومبرگ در مقام سوم در 14.2% پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net