مزرعه بخش به رشد مناسب 3 درصد در FY21: Niti Aayog

The farm sector has witnessed a roller-coaster ride in recent years, with GVA growth ranging from -0.2% in FY15 to 6.8% in FY17. (File image)مزرعه بخش شاهد غلتکی سوار coaster در سال های اخیر با GVA رشد اعم از -0.2% در FY15 به 6.8 درصد در FY17. (فایل تصویر)

مزرعه و متفقین بخش خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند somwhat عایق از تاثیر مخرب این بیماری همه گیر و رشد در 3 ٪ در FY21 کمک حدود 50 واحد به رشد اقتصادی کشور Niti Aayog عضو (کشاورزی) رامش Chand روز چهارشنبه گفت:.

مناسب و معقول گسترش مزرعه بخش را تا حدودی نرم کردن ضربه به اقتصاد است که ویران شده توسط این Covid-19 شیوع است و به طور گسترده ای انتظار می رود به تجربه به شدت رشد منفی در مالی جاری.

اخبار مرتبط

ناخالص ارزش افزوده (GVA) در این بخش در نظر گرفته شد به رشد 3.7 درصد در FY20 با توجه به دوم پیشرفت برآورد از رشد اقتصادی اعلام شده توسط دولت در ماه فوریه قبل از پخش از رمان coronavirus.

در FY19 این بخش شاهد بود 2.4% گسترش است. مزرعه بخش شاهد غلتکی سوار coaster در سال های اخیر با GVA رشد اعم از -0.2% در FY15 به 6.8 درصد در FY17.

پرداختن رسانه ها Chand گفت: با توجه به یک انتظار طبیعی موسمی و 40-60 درصد بالاتر از سطح آب در مخازن از سال پیش سطح بخش کشاورزی را رشد قوی در مقایسه با بخش های دیگر اقتصاد است. کاشت تابستان-کشت محصولات زراعی در 57.07 لاخ هکتار تا 38 درصد و از سال گذشته نیز نشان می دهد که کشاورزی شده اند majorly نهفته Covid-19 بحران او اضافه شده است.

وزیر کشاورزی نارندرا سینگ تومار گفت که rabi-رشد دانه های روغنی و حبوبات برداشت شده است در تمام متحده در حالی که 12 درصد از گندم است و در عین حال برداشت می شود به علت تاخیر در کاشت ، این نشان می دهد که کشاورزان نیست که یک موضوع مهم در کار و در دسترس بودن و بر خلاف “درک ایجاد شده” در مورد کمبود تومار گفت. حتی فروش کود بودند تا 8 درصد و دانه های توزیع شده از طریق Krishi Vigya Kendras (KVKs) افزایش یافت 20 ٪ در ماه آوریل او اضافه شده است.

“ناراحتی وجود دارد اما مرکز مجاز تسهیلات در همه مرتبط با کشاورزی فعالیت های است که کمک به سهولت وضعیت در مناطق روستایی” وزیر گفت در مورد 18,000 تومان کرور روپیه در حال حاضر پرداخت به حدود 9 کرور کشاورزان تحت PM-Kisan پس از مستند اعلام شد. این محصول بعدی خواهد بود کاشته شده در زمان و خروجی ممکن است خوب با توجه به نرمال موسمی به هوا توسط هند هواشناسی بخش تومار گفت.

مرکز اهداف برای اتصال بیشتر mandis تحت الکترونیکی ملی کشاورزی بازار (e-نم) پلت فرم آن را به 1000 تا پایان ماه مه از زمان 585 سطح, او گفت:. دولت نیز مشغول به کار تحت یک حالت ماموریت برای توزیع Kisan کارت های اعتباری به 2.5 کرور واجد شرایط کشاورزان تا کنون از سمت چپ از مجموع 8.5 کرور. هر کشاورز با داشتن یک KCC می توانید در کوتاه مدت محصول وام تا حد Rs 3 لاخ در یارانه نرخ بهره.

او همچنین گفت که دولت با هدف افزایش سهم کشاورزی-مرتبط با این نسخهها کار تحت MNREGA به 77 درصد در FY21 از 66 درصد در FY20. از 264 نوع آثار مجاز تحت MNREGA به عنوان بسیاری از 162 مربوط به کشاورزی, او گفت:, و اضافه کرد که همه کشاورزی کار می کند نمی تواند جایگزین تحت گارانتی شغلی برنامه.

در مزرعه-قیمت دروازه وزیر گفت که مندی قیمت دریافت شده توسط کشاورزان بالاتر از سال گذشته است. اما او افزود که این مرکز دارای تضمین 50 درصد افزایش مراکز خرید در این سال برای کمک به کشاورزان بهره مند از حداقل حمایت قیمت (MSPs).

با توجه به FE, تحلیل قیمت به طور متوسط از چهار نفر از پنج عمده ربیع محصولات — گندم chana خردل و جو — بودند تا 15 درصد کمتر از خود MSPs در مارس 1-27. در کشورهای که در آن مندی ورود به بالاتر قیمت این محصولات پایین تر از همه-هند نرخ متوسط.

رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان کرده بود روز سهشنبه گفت که هند باید برنامه ریزی برای “قابل ملاحظه ای منفی رشد اقتصادی” در این سال مالی با توجه به کروناویروس بحران است و دولت باید به آن ضربه بزنید منابع مختلف برای تامین مالی یک تومان 10 تریلیون محرک. او همچنین با بیان این که پولی بین المللی صندوق (IMF) برآورد هند رشد تولید ناخالص داخلی در FY21 ممکن است تبدیل به جدی دست بالا گرفتن. صندوق بین المللی پول در این ماه قطع آن هند پیش بینی رشد به رقم 1.9% برای FY21 از 5.8% پیش بینی شده در ماه ژانویه حتی آن را به عنوان پیش بینی 3 درصد انقباض برای سال 2020 تولید ناخالص داخلی جهانی هشدار داد که Covid-19 شیوع تا سقوط اقتصاد جهانی به آن بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930. اما توسعه اقتصادی برای هند خواهد شد و به احتمال زیاد دوباره بجای اول برگشتن به 7.4 درصد در بعد مالی این صندوق گفت.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *