“نادرست روایات’: وزارت امور خارجه با هشدار نسبت به کروناویروس اتاق اکو توسط چین و روسیه و ایران

Chinese روسی و ایرانی دروغ مبارزات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در حال تقویت یکدیگر هشدار وزارت امور خارجه به رئیس counterpropagandist.

“در طول بحران دیده ایم روسی, چینی, و دولت ایران با دروغ و تبلیغات اکوسیستم تمام همگرا در اطراف برخی از دروغ تم در نظر گرفته شده برای ترویج برنامه های خود” لی گابریل که منجر به وزارت امور خارجه جهانی تعامل مرکز به خبرنگاران گفت: جمعه. “این COVID-19 بحران واقعا یک فرصت برای ارائه بدگویی بازیگران برای بهره برداری از فضای اطلاعات برای مقاصد مضر و واقعا ارائه شده است حواس او را پرت های غیر ضروری از جوامع جهانی با تمرکز بر این بحران است.”

گابریل سابق هوش انسان افسر و خلبان جنگنده نیروی دریایی گفت: “ما شاهد اساسا اکوسیستم در حال توسعه توسط دولت های مختلف از بازیگران که ما ارزیابی و کسانی که اکوسیستم استفاده از انواع حساب از حمایت دولت حساب های آنلاین سیستم عامل است.” او افزود: “چین با استفاده از آن کل اطلاعات دستگاه … از جمله چین سفرا در خارج از کشور, آن رسانه های دولتی و پس از آن چه ما شاهد این همگرایی دروغ بین دولت های مختلف بازیگران.”

“یک مثال خوب از این است که ما می بینیم روسیه و کرملین سیستم عامل هل دادن نادرست از روایات کسانی که نادرست بودن روایت مکرر توسط دولت دیگر بازیگران از جمله پکن و پس از آن روسیه retweeting آنها را دوباره و هل دادن آنها را به عنوان اینکه آنها در اصل آمد از آن دولت, بازیگران,” او گفت:. “من استفاده می شود به عنوان مثال در گذشته که در آن روسیه به نقل از رئیس [ایران] با یک روایت نادرست — اما آن را نادرست روایت است که روسیه تا به حال در اصل تحت فشار قرار دادند. بنابراین این نوع از چگونه آن کار می کند. این همگرایی است که ما شاهد آن هستیم.”

وجود شواهد مستند که چین در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر وجود و گسترش coronavirus محدود خبرچین گمراه سازمان بهداشت جهانی و تلاش برای جلوگیری از خارج از کارشناسان بهداشت و درمان از بررسی در ووهان که در آن ویروس است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این نشات گرفته است. حداقل یک مطالعه نشان داد که اگر دولت چین عمل کرده و با سرعت بیشتری coronavirus را گسترش جهانی شده اند تا حد زیادی کاهش می یابد.

که نتیجه COVID-19 ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در شهر ووهان در استان هوبئی در چین است. که گزارش تحقیقی در ماه فوریه به این نتیجه رسیدند که “در اوایل موارد شناسایی شده در ووهان بر این باور هستند که باید به دست آورد و عفونت از یک زئونوز منبع” در Huanan عمده فروشی بازار غذاهای دریایی در ووهان.

همانطور که از اوایل روز شنبه بعد از ظهر وجود دارد بیش از 621,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان و نزدیک به 29,000 مرگ و میر وابسته به عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. در ایالات متحده وجود دارد بیش از 105 ، 000 موارد که منجر به حداقل 1,710 مرگ و میر.

مقامات چینی در هفته های اخیر تحت فشار قرار دادند در رسانه های اجتماعی ادعا می کند که این ویروس ممکن است منشأ در آمریکا برای مثال چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian توییتی که “ممکن است ما ارتش آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان … آمریکا مدیون ما توضیح!” دولتی شین هوا اخبار آژانسو همچنین سفارت چین به فرانسه رسمی حساب با اشاره به COVID-19 pandemic به عنوان “Trumpandemic.”

دو حزب جمهوری خواه قانونگذاران ایالت بن Sasse نبراسکا و تشکر. مایک گالاگر از ویسکانسین به نام در توییتر به تعلیق حساب “راه انداختن یک کمپین تبلیغاتی به بازنویسی تاریخ COVID-19.” اما توییتر کاهش یافته است به انجام این کار.

حداقل یک مقام چینی سفیر آمریکا Cui Tiankai گفت: آن را “دیوانه” به این باور است که coronavirus بود که ایالات متحده bioweapon.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین حمایت حزب کمونیست چین در آن از جنگ با آمریکا بیش از پکن پاسخ به کروناویروس و ریشه های این بیماری همه گیر است که منجر به هشدارهای میان مقامات غربی. اتحادیه اروپا سرویس سیاسی به این نتیجه رسیدند که “قابل توجه کمپین دروغ توسط رسانه های دولتی و طرفدار کرملین رسانه ها در مورد COVID-19 در حال انجام است.”

“کل اکوسیستم از روسیه, دروغ,” گابریل گفت که سنا در ماه مارس “درگیر شده است در میان این بهداشت جهانی بحران.”

آمریکا و جامعه اطلاعاتی گزارش هشدار داد در اوایل این سال است که چین به احتمال زیاد دروغ گفتن در مورد جدیت COVID-19 شیوع. تشکر. مایک McCaul تگزاس پیشرو جمهوریخواهان در کمیته روابط خارجی مجلس خواسته وزارت امور خارجه در هفته گذشته برای راه اندازی یک جهانی تحقیقات به حزب کمونیست چین به اتهام پوشش.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo وزارت امور خارجه, سخنگوی مورگان Ortagus سفیر ایالات متحده به بریتانیا وودی جانسون و دیگر دیپلمات های ایالات متحده باید با زور و اجبار به عقب رانده در برابر چین ادعا می کند در هفته های اخیر.

گابریل گفت: پکن شد هل دادن پنج مرکزی ادعا می کند: چین “موفق به مهار” از coronavirus “خواستار همکاری بین المللی” با اشاره به “سازمان بهداشت جهانی را ستایش از چین” در “اقتصادی مقاومتی” از چین و “ضد آمریکا توییتهایی” که او گفت: انجام بد با چین مخاطبان که باور نمی coronavirus سرچشمه در ایالات متحده و فکر نمی کنم “چینی ویروس” یک نژادپرست مدت است.

او گفت: “ما دیده ایم برخی از روایات نادرست در آفریقا بودند که استفاده می شود و تحت فشار قرار دادند توسط مقامات چینی, و ما دیده ایم [جمهوری خلق چین] مقامات شیفت از آن روایت” به احتمال زیاد به این دلیل که چینی پیام “دریافت بیشتر واکنش های منفی.” چین و روایات “به نظر می رسد به سمت انتقاد از آمریکا برای stigmatizing چین و ستایش چین اقدامات” در یک شیفت او را دیدم در آفریقا و ایتالیا و در نیمکره غربی است.

گابریل گفت: چین می خواهد برای “متقاعد کردن مردم است که آنها اقدام مسئولانه و نه و ارائه کمک های اولیه.”

نظرات او آمد روز پس از رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای را رد کرد و آمریکا را “عجیب و غریب” پیشنهاد کمک به مبارزه با کروناویروس و اشاره کرد که “شما آمریکایی ها متهم پس از ایجاد coronavirus” و ادعا COVID-19 ممکن است ایالات متحده bioweapon “ایجاد شده به طور خاص برای هدف قرار دادن ایران است.”

Pompeo retorted که این “ساختگی” با توجه به ووهان ویروس خطرناک هستند و آنها را ایرانیان و مردم در سراسر جهان در خطر بیشتر است.”

“من فکر می کنم که این واقعا غم انگیز است برای دیدن خارجه بازیگران بهره گیری از بهداشت جهانی بحران به سعی کنید به فشار خود به خود برنامه های” گابریل گفت. “یک بخش بسیار مهم کاهش آسیب پذیری از مخاطبان است که با ساخت آنها را آگاه چگونه یک دروغ محیط زیست می توان دستکاری کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>