‘جعلی’: شورای امنیت ملی شاخه های پایین شایعات از سراسر کشور قرنطینه

تیاو در شورای امنیت ملی با ارسال یک صدای جیر جیر در اواخر یکشنبه انکار شایعات چرخش در رسانه های اجتماعی است که دولت فدرال بود در مورد اعمال در سراسر کشور قرنطینه در طول COVID-19 شیوع صراحت تماس, پیام های متنی رفتن در اطراف “جعلی”.

“متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند” شورای امنیت ملی را به حساب تایید شده گفت: درست قبل از نیمه شب. “وجود دارد هیچ ملی مستند. CDC است و ادامه خواهد داد به ارسال آخرین راهنمایی در #COVID19. #coronavirus.”

تصاویری از تحریف پیام در اطراف تصویب شد, در توییتر و دیگر سیستم عامل رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه مسئله به خودی نشان می دهد اطلاعات در مورد برنامه های نظامی به موسسه در سراسر کشور مستند در روزهای آینده شبیه به آنچه تحمیل شده در ایتالیا به عنوان بیماری ضعف است که ملت را به سیستم بهداشت و درمان.

برودی لوگان صبح لنگر برای KSEE24 اخبار به اشتراک گذاشته شده یک زن و شوهر نمونه هایی از این شایعات دروغ در توییتر با استناد به ناشناس “دوست که شریک سیا” و دیگری مبهم ارجاع “کارولین خواهر (که با این نسخهها کار برای اف بی آی و شورای امنیت ملی در هوش تیم مشاوره رئیس جمهور)” و صحبت کردن در مورد طرح “بسته همه چیز رو به پایین” یا “حرکت آمریکا به سمت وضعیت فعلی خارج ایتالیا مستند.” تغییرات دیگر از شایعات دروغ نیز گسترش در سراسر..

قبل از این شورای امنیت ملی وزن در هافینگتون پست کمک کننده یاشار علی بود در توئیتر خود نوشت: “دوستان خود و یا اعضای خانواده نمی دانند کسی که در پنتاگون چه کسی می داند که چه تصمیم گیری قوه مجریه است در پاسخ به کوروناویروس. تصویر آنها در حال ارسال به شما واقعی نیست.”

اولیه منبع شایعات روشن نشد اما دولت فدرال بارها هشدار داده در مورد کلاهبرداران و hoaxers تلاش برای استفاده از نگرانی های اطراف coronavirus بیماری همه گیر.

گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری نهاد راهنمایی های جدید برای مراسم بزرگ و انبوه تجمعات توصیه کرد که برای بعد از هشت هفته سازمان در سراسر کشور لغو و یا به تعویق انداختن فرد در حوادث پنجاه نفر و یا بیشتر به عنوان ایالات متحده تلاش می کند به سرعت گسترش رمان coronavirus که در چین نشات گرفته.

دانشگاه جانز هاپکینز نقشه های تعاملی نشان داد در اوایل صبح روز دوشنبه که وجود دارد 169,387 تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان با 6,513 مرگ و میر به علت عفونت است. وجود دارد 3,774 موارد در ایالات متحده و 69 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de