Kirana و محله فروشگاه های روبرو هستند کمبود عرضه حتی به عنوان FMCG biggies در حال تلاش برای بازگرداندن توزیع زنجیر. این ویروس ناشی از مستند نیز منجر به قطع شدن در یک لینک مهم برای تجارت عمومی – عمده فروش و یا محلی توزیع کننده.

نتیجه این است که مادر و پاپ فروشگاه داونینگ کرکره خود را به عنوان سهام اجرا است و هیچ راهی برای دوباره پر کردن آنها را در حال حاضر.

برخی در حال تلاش برای ایجاد خود ترتیبات که شامل گرفتن وسایل نقلیه برای رفتن به نزدیکترین عمده لوازم.

با توجه به Adarsh Sharma, مدیر اجرایی, – فروش Dabur هند بود در تماس مداوم با stockists. “ما همچنین تاسیس یک تماس مستقیم با خرده فروشان و در حال تلاش برای تقاضای خدمات هر کجا که ممکن است. این باقی می ماند به چالش کشیدن سناریو” او گفت BusinessLine.

توزیع زنجیر

محصولات از امکانات تولیدی خود را به مراکز توزیع به پاکسازی و حمل و نقل از عوامل (C&FAs) در هر ایالت و سپس به توزیع کنندگان در سطح دولت و در نهایت به خرده فروشان. این همچنان به تمرین با 90 درصد از خرده فروشی تحت سلطه بودن mom-and-pop رسانه های kiranas و محله فروشگاه های.

در طول چند سال گذشته تولید کنندگان شروع به کاوش مستقیم مدل توزیع جایی که آنها سعی کنید به کاهش برخی از کانال شرکت کنندگان است.

در بسیاری از موارد توزیع کنندگان و عمده فروشان به طور کلی باید یک نماینده منطقه/منطقه توزیع کننده که باعث می شود دور mom-and-pop, فروشگاه, ارزیابی تقاضا در زمین و هشدار توزیع کننده و یا عمده فروش. در برخی موارد به طور کلی تجارت تماس تا منطقه توزیع به طور مستقیم برای جایگزینی سهام.

اما با مستند در نیروی منطقه نمایندگان را متوقف کرده اند دور ساخت. عمده فروشان نمی توانائی برای رسیدن به kirana فروشگاه با لوازم. در واقع به طور کلی تجارت گفته شده است به ترتیب خود را حمل و نقل و نیروی انسانی است.

Kirana صاحبان فروشگاه ها می گویند این ترتیب قابل دوام نیست.

به طور کلی LUPs (کم واحد قیمت بسته) و متوسط بسته از انتخاب مارک نگردند توسط منابع آنها را از طریق های متعدد توزیع کنندگان. بنابراین صاحبان فروشگاه را به دور از های متعدد توزیع و از ایجاد صف مقابل پرداخت برای خرید این آیتم ها. ترتیب حمل و نقل در این نقطه زمانی که وسایل نقلیه هستند و چند پر هزینه نیز هل می دهد تا هزینه های.

جایگزین ترتیبات

شرکت های FMCG اعتراف به عدم وجود نیروی انسانی (به دلیل مهاجرت معکوس) و اختلال در زنجیره تامین (کندتر از حد انتظار کامیون حرکت و وسیله نقلیه در دسترس بودن) مشکل بودن در لحظه است.

این فروشگاه های کوچک و حتی ممکن است پیدا کردن آن دشوار است برای دوباره پر کردن سهام بلافاصله می گویند بازار منابع اگر زمان سناریو همچنان ادامه دارد.

Godrej فروش محصولات گفت: برخی از C&FAs نیز دریافت مجوز برای توزیع کالا.

شرکت های در حال ساخت ترتیبات خود را بیش از حد. Kartik جوهری معاون رئیس جمهور نوبل بهداشت سازان از دوستان پوشک بزرگسال – گفت: شرکت چیده شده برای “وانت محلی” از سهام توسط مشتریان در توزیع نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی