Facebook کار به حد رو به جلو پیام های برای جلوگیری از گسترش رمان coronavirus اطلاعات غلط

coronavirus misinformation, coronavirus misinformation facebook, facebook tackles misinformation, stop misinformation on coronavirus, facebook measures against misinformationFacebook را EMEA مدیر ارتباطات Alexandru Voica گفت که فن آوری های غول پیکر بود کار بسیار سخت برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط.

Coronavirus اطلاعات غلط: با کروناویروس همه گیر بلندی مانند یک تهدید در سراسر جهان از آن تبدیل شده است مهم تر از همیشه برای مقابله با هر نوع اطلاعات غلط. نگه داشتن این در ذهن, غول رسانه های اجتماعی Facebook در حال تلاش برای قرار دادن یک کلاه بر روی تعداد زیادی از مردم به آنها یک کاربر می توانید به جلو و یک پیام. محدودیت اشاره شد مشهور, مهندسی معکوس, جین Manchun وانگ که ارسال شده در توییتر یک videograb از حمل و نقل یک پیام به مختلف چت در Facebook شخصی مسنجر. او نوشت که Facebook مشغول به کار بود در محدود کردن تعداد زیادی از مردم که می تواند فرستاده یک پیام در یک بروید به منظور اضافه کردن یک مانع در گسترش اطلاعات غلط.

پاسخ دادن به وونگ tweet Facebook را EMEA مدیر ارتباطات Alexandru Voica گفت که فن آوری های غول پیکر بود کار بسیار سخت برای جلوگیری از گسترش اطلاعات غلط به خصوص در مورد کوروناویروس. او افزود که آنها به کاوش در گزینه های بیشتر و آزمایش های سختگیرانه تر محدودیت برای تعداد چت یک پیام را می توان فرستاده شده به در یک بروید. او در ادامه گفت که این ویژگی هنوز در حال توسعه و نه تا به حال تست شده خارجی به عنوان رتبهدهی نشده است.

چندین کاربر در توییتر با تمجید از فن آوری های غول پیکر برای تلاش های خود را برای مقابله با هر نوع از اطلاعات است که می تواند باعث وحشت و ترس در میان توده ها در طول اورژانس بهداشت جهانی.

قبل از Facebook گوگل نیز گرفته می شود طرح های در سطح آن به ارائه اطلاعات معتبر در مورد کوروناویروس ناشی از COVID-19 در یک وب سایت خاص. این اطلاعات می تواند از منابع محلی, مقامات بهداشت و درمان آمریکا در مرکز کنترل بیماری ها (CDC) و سازمان بهداشت جهانی (WHO).

بیماری همه گیر کوروناویروس که سرچشمه در ووهان چین در دسامبر سال گذشته به سرعت گسترش یافته و به بیش از 170 کشور با تلفات داشتن عبور 13,000. در حالی که تاثیر این ویروس به کاهش قابل ملاحظه ای در چین و اروپا در حال حاضر تبدیل شدن به کانون شیوع. بسیاری از کشورها که قرار است تحت مستند و مسافر جنبش شده است تا حد زیادی محدود به منظور حاوی ویروس گسترش یافته است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>