Facebook ممنوعیت تبلیغات با ادعاهای دروغین در مورد ویروس جدید

Facebook, Facebook duplicate accounts, facebook Daily Active Users, Philippines, Vietnamاین COVID-19 virus در حال حاضر به حداقل 39 کشور جهان است.

Facebook گفت: این ممنوعیت تبلیغات را که ادعاهای دروغین در مورد محصولات به کروناویروس جدید. شبکه های اجتماعی گفته است که از بین بردن تبلیغات است که ویژگی های یک محصول و حاکی از عرضه محدود به دنبال ایجاد یک “حس ضرورت” در آنها ذکر coronavirus. تبلیغات است که تضمین یک درمان یا پیشگیری هستند نیز ممنوع کند.

برای مثال تبلیغات برای ماسک صورت که ادعا می کنند این محصولات 100% تضمین شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس امکان پذیر نیست ، ممنوعیت رفت و به اثر این هفته است. Facebook قبلا ممنوع, تبلیغات, همراه با به طور منظم پرداخت نشده پست که فروختن جعلی درمان مانند نوشیدن آب ژاول گسترش تئوری های توطئه در مورد ویروس و یا دلسرد کردن مردم از به دنبال درمان های پزشکی.

اخبار مرتبط

ممنوعیت رفت و به اثر به عنوان سازمان بهداشت جهانی گزارش داد که تعداد موارد جدید در خارج از چین بیش از تعداد عفونت های جدید در داخل کشور برای اولین بار در روز سه شنبه.
این COVID-19 virus در حال حاضر به حداقل 39 کشور جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>