تمدید اعتبار: تماس های دریافتی تنها برای پیش پرداخت نیازمندان کاربران

اپراتورهای تلفن همراه و مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند توجیه اندازه گیری اجازه می دهد تماس های دریافتی را بیان کرد.

اگرچه اپراتورهای تلفن همراه باید تمدید اعتبار مشترکین که سقوط کم درآمد قبل از پرداخت دسته تا مارس 3 – دوره تمدید مستند – این کاربران می توانند خروجی اما تنها می تواند دریافت تماس های دریافتی.

این است که دیده می شود به عنوان یک مناسب نوع امداد برای این بخش از مردم به عنوان آنها به طور خودکار تبدیل شدن به وابسته به حامیان خود. آنها نمی خواهد بود قادر به برقراری ارتباط برای هر یک از نیازهای خود را با دانش و معرفت و قوم و خویش که سقوط در رده مشابه.

اخبار مرتبط

اپراتورهای تلفن همراه و مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند توجیه اندازه گیری اجازه می دهد تماس های دریافتی حاکی از این است که یک بخش کوچک از مشترکین در نتیجه تحت تاثیر قرار و کسی تا اجتماعی پله همیشه می توانید شارژ از طرف آنها. بیشتر اپراتورهای حفظ که با دیدن آنها استفاده از الگوی آنها دریافته اند که چنین کاربران با استفاده از تلفن های خود را برای بیشتر تماس های دریافتی. اما منتقدان می گویند که چنین استفاده از الگوی ندارد در زمان بحران.

در دور اول که اپراتورها در مارس 30, تمدید اعتبار تا تاریخ 17 آوریل آنها اعتبار یک امکان مکالمه از 10 تومان در هر حساب از جمله مشترکین. تکیه Jio تا به حال ارائه شده 100 رایگان تماس های خروجی. اما هیچ چیز مانند انجام شد در فرمت دوم.

به اپراتورهای تلفن همراه ارتباط از هند گفته بود که این اپراتور تا به حال متحمل هزینه 600 تومان کرور روپیه توسط این فرمت. تقسیم میان سه اپراتور این مقدار می آید به حدود Rs 200 کرور هر که خواهد شد در حدود 2 درصد از درآمد خود را. این COAI منطق بود که اگر این فرمت نیاز به گسترده پس از آن دولت باید بازپرداخت اپراتورها توسط فرو بردن به جهانی تعهد اجتماعی صندوق (USOF).

وجود دارد حدود 500 میلیون 2G کاربران که حدود 200 میلیون سقوط در رده که به طور کلی شارژ از فروشگاه های فیزیکی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im