صادرکنندگان افزایش نگرانی بیش از محموله نگه دارید تا با هنگ کنگ, چینی, آداب و رسوم: FIEO

برخی از صادرکنندگان که نگرانی های محموله که برگزار شد به هنگ کنگ و چین آداب و رسوم در پاسخ به اقدام مشابه گفته بودن گرفته شده توسط مقامات هندی در بندر چنای FIEO گفت: در روز پنج شنبه.

ماده فرض اهمیت در پی از مرز تنش بین هند و چین در Galwan دره در شرق لاداخ.

“ما شده اند با توجه به درک کنند که آداب و رسوم است که از لحاظ جسمی با بررسی تمامی واردات از چین است که با تاخیر در ترخیص کالا از گمرک, اضافه کردن به هزینه واردات” فدراسیون سازمان صادرات هند (FIEO) رئیس جمهور S K صراف گفت: در نامه ای به وزیر بازرگانی Anup Wadhawan.

او گفت که برخی از صادر کنندگان اطلاع داده اند که در پاسخ به چنین اقدام هنگ کنگ و آداب و رسوم چینی نیز برگزاری صادرات محموله از هند است.

Saraf خواست وزارت بازرگانی به این موضوع با هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم (CBIC) برای دیدن اینکه آیا هر گونه رسمی ارتباطات ارسال شده است و به آداب و رسوم مورد موشکافی چینی محموله اینجا.

“لطفا آن را با CBIC و اگر چنین دستورالعمل داده شده است انکار ممکن است صادر شده توسط CBIC به طوری که این موضوع ممکن است ابلاغ به ما وارد در چین و هنگ کنگ به مناسب را با آداب و رسوم خود توضیح موضع ما,” او اضافه شده است.

وجود دارد گزارش می دهد که مقامات گمرکی در بندر چنای در حال انجام اضافی موشکافی چینی محموله.

چین حدود 14 درصد از هند, واردات و تامین کننده عمده برای بخش هایی مانند تلفن همراه, مخابرات, قدرت, اسباب بازی های پلاستیکی و حیاتی داروسازی مواد تشکیل دهنده.

در آوریل 2019-فوریه سال 2020 هند کالاهای وارداتی به ارزش $62.4 میلیارد دلار رسید در حالی که صادرات به کشور همسایه در ایستاده بود $15.5 میلیارد دلار در همان دوره است.

هند بارها نگرانی خود را گسترش کسری تجاری با چین ایستاده است که در حدود 47 میلیارد دلار در آوریل-مه 2019-20.

منتشر شده در


25 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *