این اتحادیه با وزارت کشاورزی گفت: مجلس کمیسیون کشاورزی است که این مرکز انتظار دارد ملخ حملات در ماه ژوئن 2021 هم با توجه به تغییر در آب و هوا. اعضای ابراز نگرانی در استفاده از سمی آفت کش ها در مبارزه با ملخ اما گفت که دولت انجام داده است یک کار خوب در متوقف کردن ملخ ها به خصوص استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین.

این وزارتخانه گفت: اعضای این که چنین حمله ای اتفاق افتاده در این کشور پس از 26 سال. نمایندگان وزارت کشاورزی و کشاورزان رفاه جریان اعضای ‘ملخ حملات در این کشور و اقدامات انجام شده برای مقابله با این تهدید’.

مخالفت اعضا مانند کنگره رهبر Pratap Singh Bajwa در حال یاد گرفتیم به سوالات مطرح شده به این مرکز در استفاده از سموم شیمیایی. با استناد به گزارش مرکزی حشره کش های هیئت مدیره آنها گفت: نه نفر از 15 شیمیایی فرمولاسیون مورد استفاده در مبارزه با ملخ بسیار سمی هستند. “باقی مانده شش نسبتا سمی است. استفاده از پنج در این میان به طور گسترده ای محدود و یا ممنوع در بسیاری از کشورها گفت:” یک عضو.

آنها یادآور شد که مرکز آن موافقت کرده بود در سال 2014 که یک زیستی آفت کش ها در برابر ملخ می تواند ثبت نام به عنوان یک جایگزین برای این مواد شیمیایی سمی. این آفت کش ها metarhizium anisopliae آزمایش در افغانستان و ساخته شده از اسپور قارچ کشد ملخ از داخل. “بزرگترین مزیت این است که آن را دارای تاثیر کمی بر روی انسان و پرندگان و یا حیوانات. اما تا به امروز این آفت کش ها شده است ثبت شده و یا استفاده شده توسط ملخ هشدار سازمان (LWO) گفت:” یکی دیگر از اعضای.

نگرانی های بهداشتی

آنها استدلال می کنند که برخی از حشره کش های توصیه شده توسط LWO علل بیماری پارکینسون, بیماری, خون, سرطان, سقط جنین, کاهش عملکرد کبد و توسعه مغز بیماری در میان کودکان است. وزارت مطمئن باشید که اعضای آن را به آدرس نگرانی های اعضا. پانل را دوباره ملاقات در مورد این مسئله به زودی.

آن را نیز خواست این مرکز برای مطالعه تاثیر این آفت کش ها در حیات وحش و پرندگان خانگی و حیوانات و همچنین نشان می دهد اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از چنین حمله گسترده در 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی