مبین: چرا اسرائیل برگزاری آن انتخابات در یک سال ؟

اسرائیلی ها سر به پای صندوق های رای در روز دوشنبه با حس deja vu پس از تلاش و شکست دو بار در سال گذشته به شکستن سیاسی کشور بست.

چرا بسیاری از انتخابات ؟

در اواخر 2018, بنیامین نتانیاهو, جانباز, رهبر, اسرائیل جناح راست حزب لیکود به نظر می رسید در اوج قدرت خود است.

غالب سیاسی شکل از نسل او نتانیاهو در مورد برای تبدیل شدن به اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر.

اما او تا به حال یک مخاطره آمیز یک صندلی اکثریت در مجلس و به نام یک ضربه محکم و ناگهانی برای انتخابات 9 آوریل 2019.

دلیل فوری داده شد آسیب پذیری خود را از ائتلاف حاکم پس از استعفای وزیر دفاع آویگدور لیبرمن. بیشتر متهاجم تر از حتی نتانیاهو و لیبرمن ترک متهم نخست وزیر بودن بیش از حد نرم بر شبه نظامیان فلسطینی در غزه.

اما بسیاری از اسرائیلی ها را دیدم آن را به عنوان یک شگرد نتانیاهو برای به دست آوردن یک تجدید عمومی دستور به دفع دادستان بودند و سپس در مراحل نهایی پیش نویس به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد در برابر او.

پس از انتخاب مجدد نظریه رفت و نتانیاهو می گویند کیفرخواست بود و نه در جهت منافع ملی. او را انکار می کند و تخلف متهم دشمنان خود را از یک تعقیب.

چه مشکلی پیش آمد ؟

اگر بود که طرح آن را معکوس. هیچ حزب واحد در اسرائیل تا کنون برنده آشکار اکثریت در پارلمان و نتانیاهو موفق به دریافت کرسی های کافی.

او تلاش برای هفته برای قرار دادن با هم یک دولت است. سپس به جای اجازه دهید خود را رقیب اصلی – سابق نیروهای مسلح رئیس Benny Gantz – فرصتی برای تشکیل یک دولت نتانیاهو باعث شده یکی دیگر از انتخابات در سپتامبر. 17.

آنچه اتفاق افتاد در انتخابات شماره دو ؟

دوباره نتانیاهو سقوط کرد. حزب لیکود و Gantz را میانه رو آبی و سفید مهمانی به پایان رسید و در یک مجازی کراوات.

که در سمت چپ لیبرمن پادشاه ساز. اما لیبرمن ذکر شده تفاوت سیاست با هر دو مردان برای جلوگیری از مسح یا نه.

پس از چند ماه از اسب-معاملاتی است که در آن نتانیاهو و Gantz هر دو موفق به برنده شدن به اندازه کافی حمایت نتیجه زیادی به ترس از jaded اسرائیل رای دهندگان بود روز دوشنبه انتخابات.

است این بار متفاوت است ؟

بله. پس از انتخابات قبلی رسمی اتهامات جنایی شده اند در برابر نتانیاهو. دادستان در حال حاضر یک واقعیت است نه یک احتمال است. محاکمه او به خاطر باز کردن در 17 مارس تنها دو هفته پس از انتخابات.

همچنین هر دو انتخابات قبلی و مبارزه بودند و بدون رای دهندگان دانستن این مطالب از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طولانی تاخیر صلح خاورمیانه طرح است.

که منتشر شد در ماه ژانویه را به ما عطا کند به رسمیت شناختن اسرائیل به شهرک سازی در مناطق اشغالی کرانه باختری است.

فلسطینی های خشمگین شد و گفت: این به دور زمین آنها به دنبال برای دولت آینده. نتانیاهو متعهد به ضمیمه شهرک پس از انتخابات.

می تواند نتانیاهو پیروزی در این زمان ؟

بله. اما نتانیاهو نیاز به کسب حمایت از احزاب دیگر اگر او برای تشکیل یک دولت ائتلافی با حداقل 61 از پارلمان 120 کرسی است.

در جلسات دادگاه را بی درنگ رقبا به تقاضا است که او استعفا دهد حتی قبل از صدور حکم. حکم به احتمال زیاد ماه به دور و روند تجدید نظر می تواند سال ها طول بکشد.

می تواند نتانیاهو از دست دادن به Gantz?

نظر سنجی ها نشان داده اند که دوست و آبی و سفید و عملا گردن و گردن با نتانیاهو حزب لبه کمی جلوتر در مراحل نهایی مبارزات انتخاباتی.

نتانیاهو شناخته شده است مقدار. اما Gantz نیز مشکلات – محرومیت موج غیر منتظره در میانه رای دهندگان او را به ارمغان می آورد با هم rightists و کسانی که به نمایندگی از اسرائیل در اقلیت عرب که در طرف مقابل از طیف سیاسی است.

می تواند وجود داشته باشد یک چهارم انتخابات ؟

بله اگر روز دوشنبه تمدید بست. اما برخی از سیاستمداران اسرائیلی این را به عنوان غیر قابل قبول است. گذشته از بی ثباتی سیاسی بدین معنی است که بیشتر مالی فلج برای اسرائیل تحت مداوم دولت موقت.

که می تواند منجر به ارتداد برخی از سابق حزب لیکود همکاران به Gantz ائتلاف به رهبری.

چه در مورد “وحدت ملی” دولت ؟

بسیاری از اسرائیلی ها می مانند نتانیاهو و Gantz متحد برای پایان دادن به مجادله. اما Gantz می گوید او نمی خواهد با شریک نتانیاهو در حال حاضر که ادعانامه ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>