Navkirat Sodhi, Mahatma Gandhi, Swar Santati, NGMA, Kasturba Gandhi National Memorial Trust, Mahatma Gandhi journey(سمت چپ) طراح پارچه و لباس Gaurang شاه Jamdani ساری در khadi بافته با یکی از رجا Ravi Varma نقاشی; و Ahimsa یک نصب و راه اندازی توسط دهلی نو-بر اساس نور طراحان Klove استودیو با استفاده از فلز و آینه برای ایجاد یک چشم انداز فضایی از گاندی یاد عینک گرد

در آغاز یک نمایشگاه جدید در مهاتما گاندی در دهلی نو برخی از کلمات نوشته شده بر روی دیوار فورا اتصال پدر ملت با معاصر بار. آن را می خواند: “تا کهنه آب برده داری تبخیر از نمک ما خواهد مارس است.” دهلی نو-بر شاعر Navkirat Sodhi نویسنده این آیه در گاندی می گوید آن را واقع بینانه و در عین حال تصور گفتگو با مهاتما. “این بدان معنی است که تا چه حد من از آنچه گاندی پیشنهاد شده است. تا چه حد ما را از ایده های خود را در اطراف پیشرفت” می افزاید: Sodhi.

Navkirat Sodhi, Mahatma Gandhi, Swar Santati, NGMA, Kasturba Gandhi National Memorial Trust, Mahatma Gandhi journey(در بالا) دست نوشته های گاندی و مسیر دندی مارس در khadi فرانسوی مدل embroiderer ژان فرانسوا Lesage; و (چپ) Swar Santati متصدی Lavina Baldota

Sodhi یکی از چند تن از هنرمندان و نویسندگان و عکاسان و طراحان است که به کمک Swar Santati: یک خور ادای احترام به مهاتما گاندی—زندگی افسانه میراث در ایندیرا گاندی مرکز ملی هنر (IGNCA) در سرمایه های ملی. افتتاح ژانویه 30 روز او ترور شد 72 سال پیش این نمایشگاه بافت جدید آموزش گاندی آرمان برای جامعه معاصر.

اخبار مرتبط

“به درک گاندی, شما مجبور به استفاده از تخیل خود می گوید:” Sukanya Bharatram خود را بزرگ نوه و امانت از Kasturba گاندی ملی یادبود اعتماد. “هر چیزی که شما ایجاد به سمت جستجوی ایده های خود را در مورد درک او” می افزاید: Bharatram که در حال حاضر در افتتاح این نمایشگاه برای اولین بار نصب شده در 2 اکتبر سال گذشته در گالری ملی هنر مدرن (NGMA), Mumbai.

یکی از نکات برجسته نشان می دهد که تلفیقی از سنتی Jamdani بافی در غرب بنگال و بنگلادش با رجا Ravi Varma, نقاشی برای ایجاد khadi ساری توسط زنان بافندگان از سریککولم در آندرا پرادش. یک کار طراح پارچه و لباس Gaurang شاه ساری بافته شده با نقاشی های رجا Ravi Varma مانند خود سیتا Swayamvar و کریشنا Shishtai.

“زنان بافندگان آموزش دیده بودند برای یک سال می گوید:” Lavina Baldota که سرپرستی Swar Santati. “هر یک ساری در زمان یک سال برای ایجاد” می افزاید: Baldota یک پارچه و طراح مد. “این ازدواج از هنر و صنایع دستی می گوید:” Baldota. سبزی رنگ Jamdani ساری ساخته شده توسط سریککولم زنان بافندگان استفاده lithographs داده شده توسط Raja Ravi Varma میراث فرهنگی پایه و اساس کار است. “گاندی بسیار هنرمند و علاقه مند به هنر می گوید:” Baldota.

این نمایشگاه همچنین دریافت عکس و پرتره از Mumbai-بر اساس Kishore louisiana travel, جمع آوری اشیاء و اسناد متصل به گاندی. “Kishore louisiana travel شده است جمع آوری اشیاء مربوط به گاندی برای 50 سال گذشته می گوید:” Baldota. “ما در زمان 250 اشیاء از مجموعه خود را از بیش از 10 ، 000,” او اضافه می کند. بنر تیتر از شب بولتن رود آیلند در آمریکا در تاریخ 30 ژانویه 1948 در louisiana travel مجموعه در نمایشگاه می خواند ‘گاندی شات به مرگ’. دیگر در مطبوعات آزاد دیترویت نیز در آمریکا در همان روز می گوید: “قتل گاندی شروع می شود هند شورش’.

این نمایشگاه همچنین دارای پنج آثار عکاس فرانسوی هانری کارتیه-برسون در گاندی از بایگانی IGNCA. یکی از این عکس ها از سال 1948 او نشان می دهد که خروج از یک مسجد در Mehrauli و در دیگری یک جمعیت در تلاش است به لمس در قطار گرفتن خاکستر خود را به انجام. نیز وجود دارد که نقاشی از گاندی توسط مجارستانی, هنرمند الیزابت اصول نیز از IGNCA archives.

Ahimsa یک نصب و راه اندازی توسط دهلی نو-بر اساس نور طراحان Klove استودیو با استفاده از فلز و آینه برای ایجاد یک چشم انداز فضایی از گاندی یاد دور شیشه است که به عنوان نماد حقیقت و عدم خشونت. “گاندی است که بسیاری از چیزهایی که بسیاری از مردم می گوید:” Rajya سبها MP Jairam رامش که افتتاح Swar Santati بود که چهار سال در ساخت. “نمایشگاه رسمیت می شناسد multifacted طبیعت از خود شخصیت و تاثیر مهاتما گاندی بود در فرهنگ ما” می افزاید: رامش.

“این نمایشگاه بازتابی از مهاتما گاندی سفر می گوید:” Mukesh شارما یکی از هنرمندان در یک نمایشگاه در گاندی سازماندهی شده توسط NGMA دهلی نو در ماه گذشته. Swar Santati: یک خور ادای احترام به مهاتما گاندی—زندگی افسانه میراث است در نظر در ایندیرا گاندی مرکز ملی هنر, دهلی نو,
تا فوریه 9

نویسنده و یک مترجم آزاد

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی