پنجاب سانتی متر گفت: Harjeet سینگ به حال نشان داده ارادت به وظیفه و وقار در چهره قبر تحریک است که الهام بخش پنجاب ، (PTI)

پنجاب مستند: یک پنجاب پرسنل پلیس که دست خرد کردن در اوایل این هفته در مستند وظیفه ترویج شده است توسط دولت. زودتر پرسنل بود دستیار sub بازرس و در حال حاضر او ترویج شده است به زیر بازرس. پنجاب وزیر Amarinder سینگ در روز پنج شنبه صورت گرفت به توییتر برای اعلام تصمیم دولت است. او گفت: Harjeet سینگ به حال نشان داده ارادت به وظیفه و وقار در چهره قبر تحریک است که الهام بخش پنجاب ،

“ترویج ASI Harjeet سینگ به عنوان زیر Inspector برای نمایش نمونه شجاعت در پاتیالا سبزی مندی حمله. سی Harjeet سینگ نشان داده از خود گذشتگی بزرگ به وظیفه و وقار در چهره قبر تحریک خواهد شد که الهام بخش, Punjab پلیس و همه پنجابی. من سلام او را!” وزیر گفت. Harjit سینگ ارتقاء آمد و پنج روز پس از اعلام خرد کردن توسط یک گروه از ‘Nihang’ سیک ها که لباس سنتی آبی روپوش و حمل سلاح مانند شمشیر است.

اخبار مرتبط

این حادثه زمانی رخ داد که یک گروه از مردم که سعی در عبور از مانع قرار داده تا برای به اجرا درآوردن مستند متوقف شد توسط دستیار sub بازرس Harjeet سینگ و دیگر پرسنل حاضر در این بررسی پست در پاتیالا. Miffed در عمل توسط پلیس miscreants آمد خودرو و خرد کردن سینگ دست و زخمی شدن سه نفر دیگر از پرسنل. سه پلیس دیگر بیش از حد اعطا شده است مدیر کل تقدیر دیسک.

Harjeet سینگ که در دست بود و دوباره متصل شده و پس از یک ساعت-طولانی عمل جراحی و دوره نقاهت بعد در کارشناسی ارشد موسسه تحقيقات و آموزش پزشکی بیمارستان در Chandigarh.

این دومین بار است که در گذشته زمانی که Amarinder سینگ داده است خارج از نوبت به ارتقاء به پرسنل پلیس. در اوایل ماه جولای پنجاب وزیر به ویژه توسعه به ترافیک پاسبان Satpal سینگ بود که او نیز مبارزه در جنگ کارگیل در سال 1999. Satpal سینگ پیشنهاد شد به عنوان ASI.

اعلام تصمیم خود در توییتر پنجاب وزیر گفت: “واقعا خوشحال به pipp #جنگ کارگیل قهرمان Satpal سینگ به عنوان ASI. فقط احساس تاسف او نیست و او به دلیل پیش از آن. ما تصمیم به بیرون آمدن با سیاست برای جلوگیری از چنین بی عدالتی در آینده است. آن را به شما اطمینان حاصل شود 1-ارتقاء رتبه برای شجاعت برنده جایزه دفاع & پرسنل پلیس از پنجاب است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی