منحصر به فرد: trump’s یخ رئیس مت Albence ترک پست

مت Albence مدیر اقدام برای مهاجرت به ایالات متحده و گمرک را ترک پست خود را با روز کارگر در واشنگتن آزما یاد کرده است.

Albence اطلاع مقامات ارشد یخ در تماس تلفنی شنبه شب که او قصد دارد به بازنشسته پس از گذراندن یک سال در موقعیت خود.

Albence 26 سال اجرای قانون کهنه منصوب شد به عنوان رئیس یخ به جای اینکه نامزد یا سنا تایید برای این کار است. او فرض موقعیت در ژوئن 2019 پس از کار به عنوان معاون مدیر خود را اخراج عملیات جایگزینی و سپس اقدام یخ مدیر Mark Morgan او پس از نقل مکان به سر گمرک و حفاظت از مرزها.

Albence عناوین ساخته شده در سال 2018 زمانی که او گفت که قانونگذاران در کنگره شنوایی که مهاجرت خانوادگی مراکز بازداشت شدند “بیشتر شبیه اردوگاه تابستانی” از زندان است.

Albence چهارم اقدام مدیر یخ رئیس جمهور پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتخب تام هومن به عنوان سرپرست در اوایل 2017. هومن نامزد دریافت جایزه بود برای این کار در ماه نوامبر 2017 اما بازنشسته در ماه ژوئن سال 2018 پس از سنا حرکت نمی کند و به تایید او.

پس از هومن بازنشسته تهمت برداشت رونالد Vitiello, پس از اقدام معاون کمیسر در CBP, برای نظارت بر یخ به طور موقت در حالی که او منتظر سنا تایید. پس از هفت ماه انتظار سنا نقل مکان کرد نامزدی خود را و تایید او در ماه مارس کمیته رای دادن. اما کاخ سفید به طور غیر منتظره کشیده Vitiello را نامزدی در اوایل ماه آوریل از خروج از آژانس 20,000 پرسنل بدون یک رهبر. مورگان نصب شده بود در مدت کوتاهی پس از.

یخ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>