تیوی مسابقه در مکزیک دومین کنگره منطقه یک از سال 2020 بیشتر از نزدیک تماشا خانه بازی شیر یا خط-یو پی اس است که در حرارت مرده.

دموکراتیک تشکر. Xochitl تورس کوچک و جمهوری خواه بازرگان و دولت سابق تشکر. ایوت Herrell هر یک از دریافت 46% پشتیبانی در یک نظرسنجی انجام شده توسط Tarrance گروه National Republican Congressional Committee, خلاصه ای از آن ارائه شد به طور انحصاری به واشنگتن آزما. یکی دیگر از 8 درصد از رای دهندگان مردد بودند.

نظرسنجی نظر سنجی 400 رای دهندگان از 7-9 جولای و دارای یک حاشیه خطا از به اضافه یا منهای 4.9%.

وجود دارد چند نظر سنجی از خانه مسابقه. دسامبر داخلی نظرسنجی از کنگره رهبری صندوق جمهوری PAC یافت Herrell جلوتر از تورس کوچک با 2 امتیاز.

این دومین مستقیم چرخه که تورس کوچک و Herrell روبرو خواهد شد هر یک از دیگر در یک انتخابات عمومی ، دموکراتیک وقت دقت برنده روستایی جنوب نیومکزیکو منطقه که شامل Las Cruces, راسول و مناطق پررونق نفت و گاز تولید صنایع در سال 2018 به عنوان بخشی از دموکراتیک “موج آبی.” سابق جمهوری خواه در کنگره استیو پیرس برگزار شد که صندلی برای 14 قبلی 16 سال سمت چپ صندلی برای اجرا به استاندار که در سال.

نتایج اولیه که سال به Herrell لبه اما گنجاندن غیابی led تورس کوچک به یک 3,500 رای پیروزی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این منطقه در سال 2016 توسط 10.2% و آن را یک هدف نخست برای جمهوری خواهان به تلنگر بازگشت به ایران.

“در حالی که نامزدها باید شبیه مطلوب رتبه بندی به عنوان مبارزات سر به چهار ماه گذشته از مسابقه تورس-کوچک همراه با توجهی بیشتر چمدان” گفت: ناظر انتخابات را خلاصه اجرایی یادداشت ارجاع Herrell داشتن بهتر net favorability امتیاز از تورس ،

در حالی که 44 درصد از رای دهندگان تا به حال مطلوب نظر تورس کوچک, 39% گفت: آنها تا به حال نامطلوب مشاهده. Herrell در ضمن تا به حال 43 درصد favorability در میان رای دهندگان در این نظرسنجی و 28 درصد گفت: آنها مشاهده شد و نامطلوب.

“یک وقت زیر 50 درصد با رقیب و تقریبا در 1:1 مطلوب به نامطلوب تصویر آسیب پذیر است” این یادداشت گفت.

Herrell برنده این شانس را به صورت تورس کوچک دوباره پس از یک اصلی مبارزات انتخاباتی که در آن Herrell ابتدایی حریف, Claire تعقیب متهم از پخش شایعات دروغ در مورد تعقیب ازدواج اول که Herrell را تکذیب کرد. و در یک حرکت غیر عادی گروه دموکرات زد حمله آگهی در برابر زنان در منطقه جلوتر از اولیه. تبلیغات “حمله” Herrell برای وفادار بودن به ناروا ایجاد یک آشکاری خرابکارانه کمپین برای افزایش Herrell درخواست تجدید نظر در میان اولیه رای دهندگان ظاهرا اعتقاد داشتند که Herrell ممکن است راحت تر به ضرب و شتم از تعقیب شده اند.

اما با وجود این تند و زننده اولیه رای گیری یادداشت یافت که “Herrell آمده از این جمهوری خواه اولیه با یک تصویر قوی تر از او چگونه به پایان رسید 2018 مبارزات انتخاباتی. او موقعیت خوبی برای قوی بدهد و در برابر کنگره این سقوط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de