سابق کاخ سفید, دکتر, Ronny جکسون برنده تگزاس اولیه رواناب

سابق کاخ سفید پزشک Ronny جکسون است و به احتمال زیاد عمیق-قرمز تگزاس کنگره منطقه بعدی نماینده پس از پیروزی حزب جمهوریخواه نامزدی.

جکسون ضرب و شتم دیرین جمهوری خواه کارمند جاش Winegarner با 56 درصد آرا و 66,000 آرا شمارش اولیه خود را رواناب تگزاس 13th کنگره منطقه.

منطقه را پوشش می دهد تگزاس تکدی و بخشی از دولت شمال. جمهوری خواه در کنگره مک Thornberry بالا GOP نماینده مجلس در کمیته نیروهای مسلح مجلس شده است در این وقت از سال 1995. او اعلام کرد در ماه سپتامبر گذشته او نمی خواهد به دنبال یک 14th مدت در دفتر.

جکسون و Winegarner مسابقه بود لخت knuckled مسابقه پس از 15-راه اصلی. جکسون آمار Winegarner برای رکورد خود را به عنوان یک کشاورزی لابی در واشنگتن در حالی که Winegarner چرخش در جکسون برای زمان خود را در پایتخت به عنوان به خوبی. جکسون تایید شد توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و در عین حال Winegarner بود Thornberry حمایت و عمیق تر به جیب اهدا کنندگان نسبت به رقیب خود کمتر سازمان یافته مبارزه است.

جکسون یک بازنشسته نیروی دریایی ایالات متحده rear admiral شد رئیس جمهور سابق باراک اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک شخصی بین 2013 و 2018 پس از پیوستن به کاخ سفید واحد پزشکی در دوران جورج دبلیو بوش را اداره.

مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جکسون به جای اخراج Veterans Affairs, منشی, David Shulkin در سال 2018 اما جنگ عراق veteran خارج از در نظر گرفتن پس از شکایت او ایجاد خصمانه محیط کار در کاخ سفید فاقد تجربه مدیریت منجر به محاصره دولت فدرال اداره و ارائه شده بسیار درخشان ارزیابی از مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت است.

تگزاس 13th کنگره منطقه یکی از محافظه کار ترین در کشور است. با یک طبخ حزبی رای گیری شاخص جمهوریخواه plus-33 برنده است به احتمال زیاد به منطقه بعدی نماینده در کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im