Ex-PM مانموهان سینگ به راهنمای در احیای پنجاب اقتصاد پست COVID-19

دولت در حال حاضر تشکیل یک گروه از کارشناسان به رهبری اشاره اقتصاددان و معاون سابق برنامه ریزی کمیسیون, Montek سینگ Ahluwalia به بیرون آمدن با یک پست COVID-19 استراتژی برای احیای اقتصاد دولتی است.

پنجاب وزیر Amarinder سینگ در روز دوشنبه گفت: نخست وزیر مانموهان سینگ به قبول درخواست خود را برای ارائه راهنمایی به دولت در بازسازی اقتصاد خود را ارسال COVID-19 وضعیت. دولت در حال حاضر تشکیل یک گروه از کارشناسان به رهبری اشاره اقتصاددان و معاون سابق برنامه ریزی کمیسیون, Montek سینگ Ahluwalia به بیرون آمدن با یک پست COVID-19 استراتژی برای احیای اقتصاد دولتی است.

“من تا به حال نوشته شده به دکتر Manmohan Singh Ji برای هدایت ما به همراه گروهی از کارشناسان به رهبری Montek سینگ Ahluwalia & من سپاسگزار او را برای پذیرش. ما کار کرده اند سخت به هدایت پنجاب به مسیر رشد اقتصادی و ارسال Covid-19 ما دوباره تمرکز بر همان” وزیر توییتی.

اخبار مرتبط

در همین حال گروهی از کارشناسان به رهبری Ahluwalia, حال آن جلسه مقدماتی از طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه و راه اندازی پنج زیر گروه – امور مالی, کشاورزی, سلامت, صنعت, صنعت و اجتماعی کمک – بیشتر به ساده کردن کار خود را در یک بیانیه رسمی گفت.

Ahluwalia نظر است که این کار قبل از این گروه مهم است اما ما قطعا با برخی از راه حل های برای هدایت دولت را بازیابی. رئیس جمهوری گفت: دولت وضعیت مالی بود گریم با درآمد ماهانه ضرر و زیان به لحن تومان 3,360 کرور.

این شامل ضرر و زیان در حساب کالا و خدمات مالیات (Rs 1,322 کرور) دولت مالیات بر مشروبات الکلی (521 تومان کرور روپیه) موتور خودرو مالیاتی (198 تومان کرور روپیه) مالیات بر ارزش افزوده در بنزین و دیزل (465 تومان کرور روپیه) برق وظیفه (243 تومان کرور روپیه) تمبر (219 تومان کرور روپیه) و non-مالیات بر درآمد (392 تومان کرور روپیه), او گفت:.

دولت جریان نقدی باید به طور کامل خشک Singh اضافه کرد: مصرف برق کاهش یافته است 30 درصد با روزانه گیلان 30 کرور در مجموعه ای از تعرفه برق به دولت ابزار قدرت. پنجاب صنعت شده است تعطیل, با کمتر از یک درصد از کار. علاوه بر این دولت GST عقب افتادگی تومان 4,365.37 کرور است پرداخت می شود توسط دولت هند او اظهار تاسف کرد.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de