وجود اشیاء عجیب و غریب پرواز را از طریق جو زمین? به گفته یکی از سابق نیروی دریایی, جنگنده, خلبان, پاسخ این است که بله.

در یک پیگیری به نیویورک تایمز گزارش ادعا پنتاگون به زودی هرگز قبل دیده می شود اسناد و مدارک مربوط به امکان وجود “خارج از دنیای وسایل نقلیه ساخته شده بر روی زمین” بازنشسته نیروی دریایی هوانورد دیوید Fravor صحبت به رادیو فردا میزبان Tucker Carlson عصر روز جمعه در مورد آنچه که او را دیدم در طول یک روال ماموریت آموزشی در نوامبر 2004 در سواحل کالیفرنیا.

“من هرگز می خواهم به حدس و گمان آنچه که دولت واقعا اما من می گویم وجود دارد مسائل وجود دارد” Fravor گفت. “چهار نفر از ما که تعقیب ‘تیک تاک’ در سال 2004 را گواه برای این چندین بار است که آنچه ما شاهد بیش از هر چیزی که ما تا به حال در موجودی ما به مراتب نسبت به هواپیما است که ما در پرواز بودند در آن زمان آنها با نام تجاری جدید, بنابراین من می خواهم بگویم بله چیزی وجود دارد.”

Fravor است را رد کرد و این ایده که دولت های خارجی می تواند در پشت این اشیاء پرنده که گرفتار شده اند بر روی ویدئو در حال حرکت در سرعت های باور نکردنی و هجوم فیزیک. سابق خلبان در روز جمعه گفت: او معتقد است که “تابو” در مورد بحث در مورد اشیاء پرنده ناشناس یا کامپیوتر شروع به ناپدید می شوند.

“وجود دارد بیشتر حوادث است که شروع به بیرون آمدن است که مردم شروع به گزارش داخل کانالهای دولتی از چیزهایی که آنها را دیده ام و من فکر می کنم شما در حال دیدن آن از مردم در گذشته به دلیل آن را همیشه به حال که تابو به بیرون می آیند و صحبت در مورد این چیزها,” او گفت:. “من فکر می کنم پس از 2017 جهان شروع به تغییر به دلیل تبلیغات به دلیل توجه سنا و کنگره به خاطر افرادی مانند مارکو روبیو در اینتل کمیته گفتن DOD ‘سلام من می خواهم یک گزارش.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت