Ex-فلین معاون کاترین مک فارلند می گوید او را “آسیب های روانی” توسط مولر محققان

یک زمانی معاون سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین گفت که او “آسیب های روانی” توسط مشاور ویژه رابرت مولر را به دست آورديم.

K. T. مکفارلاند صحبت در مورد چگونه زندگی خود را “به جهنم” از آنجا که از روسیه تحقیقات او به عنوان ترویج کتاب آینده خود را انقلاب: مغلوب ساختن پیشی جستن واشنگتن و “ما مردم”و لمس کردن در مورد او رئیس سابق مایکل فلین.

او گفت: Fox & Friends که ماموران اف بی آی تلاش برای راه اندازی در یک “دروغ دام” زمانی که آنها نشان داد تا در خانه او را “نشده است.” معاون سابق مشاور امنیت ملی گفت: “همه” از دولت او پرونده کشف و ضبط شد و او را از کنترل آنها است.

مکفارلاند که همچنین خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم بود در مصاحبه با اف بی آی در تابستان 2017. او در ابتدا تکذیب کرد, صحبت فلین در مورد هر بحث او با سرگئی Kislyak بود که در آن زمان سفیر روسیه به ایالات متحده در مورد تحریم ها در دسامبر 2016. مکفارلاند گزارش تجدید نظر او بیانیه می گویند فلین ممکن است مجبور به صحبت با او در مورد تحریم پس از دسامبر 2017 گناه در تضاد او را قبل از او.

در مصاحبه با WMAL را صبح در بازار, شهربابک گفت که او تصور کردم “پس از شما می دانید, 20, 30, 40 ساعت از جهنم است که آنها می خواستند من به هر دو اعتراف به گناه به جرم من احساس نمی کنم متعهد و یا به بحث در مورد افراد دیگر پس از انجام چیزهایی که من فکر نمی کنم آنها تا به حال انجام داده است.”

او گفت: محققان در نهایت مورد حمایت “از آنجا که من نمی توانستم به آنها آنچه آنها نیاز به چرخش خود وب” اما تجربه چپ او “پس من صدمه چپ کشور است.” مکفارلاند گفت: فرار او به “دور افتاده” جزایر اسکاتلند به او زمان به منعکس کننده در مورد آنچه اتفاق افتاده است به کشور و دولت و دستگاه اطلاعاتی.

مکفارلاند بود و همچنین مصاحبه در دسامبر 2017. به تازگی منتشر شده FBI یادداشت ها نشان می دهد او در مورد صحبت فوریه سال و ارائه اطلاعات تحت انتقادات و توافق است که به طور معمول با توجه به افراد تحت تحقیقات جنایی. او نامزد دریافت جایزه بود به سفیر آمریکا به سنگاپور, اما او خارج از در نظر گرفتن در ماه فوریه میان یک تاخیر طولانی در سنا به عنوان حرفه ای خود را در دولت درگیر شد در روسیه جنجال.

مکفارلاند مهم ارزیابی بازرسان فدرال پژواک که از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که اغلب صحبت از وجود “پلیس کثیف” انجام “witch hunt.” آمریکا وکیل ویلیام Barr که وظیفه آمریکا وکیل جان دورهام با بررسی ریشه های روسیه تحقیقات گفت: در بهار گذشته “برخی از حقایق” در مورد روسیه بررسی “don’t hang همراه با توضیحات رسمی از آنچه اتفاق افتاده است.” دموکرات را مورد انتقاد دورهام پرسش که انتقال به یک پرونده جنایی در پاییز به عنوان انگیزه های سیاسی طرح برای تضعیف کار مولر و حمله و تهمت را درک دشمنان است.

بازنشسته سرهنگ ژنرال فلین, 61, التماس کرد گناه در ماه دسامبر 2017 به دروغ به اف بی آی در مورد صحبت های او با Kislyak و توافق کردند به همکاری با مولر.

پس از مبادله حقوقی تیم فلین خود را تغییر لحن گفتن در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن در ماه گذشته “من بی گناه هستم از این جرم و جنایت است.” او در زمینه برداشت خود را از گناه پس از وزارت دادگستری خواسته قاضی مورچه سالیوان به حکم فلین تا شش ماه در زندان هر چند پس از آن گروه گفت: این اعتقاد مشروط نیز مناسب خواهد بود. فلین تیم به رهبری توسط سیدنی پاول سابق دادستان فدرال در حال حاضر فشار برای اخراج او در مورد این استدلال که خود مشتری ناعادلانه درمان توسط اف بی آی است.

Barr به تازگی انتخاب شده Jeffrey Jensen, U. s. دادستان منطقه شرق میسوری به بررسی پرونده جنایی علیه فلین. اندرو Weissmann سابق وزارت دادگستری رسمی که به عنوان شناخته شده بود مولر را “پیت بول” در روسیه بررسی به تازگی گفت: خارج دادستان خدعه به هدف سابق FBI مقامات درگیر در روسیه بررسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im