دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام دموکرات استیضاح تلاش های “بد” و “فاسد” یک روز پس از سنا تبرئه او بلند کردن اجسام ابر استیضاح از ریاست جمهوری خود را به عنوان او سر به انتخابات سال است.

“این بد آن را فاسد و آن را کثیف, پلیس, آن leakers و دروغگو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه در یک آدرس از کاخ سفید است. “این هرگز اتفاق می افتد به یکی دیگر از رئیس جمهور تا کنون.”

پس از ورود به اتاق شرق به تشویق ایستاده تهمت برداشته یک کپی از واشنگتن پست با تیتر که گفت: “تهمت تبرئه”, نقشه کشی دور دیگری از تشویق است.

اتاق پر شده بود با یک جمعیت از سرسخت کنگره حامیان که در دفاع از رئيس جمهور خود را در سراسر استیضاح. سناتور میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی نشسته بودند در ردیف جلو در کنار نمایندگان استیو Scalise و کابل.

شتاب برای حضور در انتخابات مجدد?

مغلوب ساختن پیشی جستن شرط بندی خود را تبرئه خواهد شد اضافه کردن حرکت به 2020 مجدد انتخابات. او ابراز کرده است هیچ ندامت برای رفتار خود را در قلب خود استیضاح حتی اگر چندین قانونگذاران جمهوری خواه نام آن را نامناسب و, یک, سناتور, میت رامنی رای به حذف او را از دفتر برای سوء استفاده از قدرت ریاست جمهوری.

مغلوب ساختن پیشی جستن سرپیچی کرده است به نظر می رسد به تقویت نیروهای خود خواه پایه. خود را تصویب امتیاز به بالا از 49 درصد در آخرین نظرسنجی گالوپ با 94 درصد از جمهوری خواهان تصویب از عملکرد شغلی.

در روز پنج شنبه تهمت نگهداری می شود که او هیچ کار اشتباهی انجام داده و به نام رامنی شکست خورده نامزد ریاست جمهوری است که با استفاده از مذهب به عنوان چوب زیر بغل برای توجیه استیضاح رای دادن.

هنوز یک نظرسنجی چهارشنبه منتشر شده توسط رویترز/ایپسوس یافت که 60 درصد از آمریکایی ها بر این باور تهمت شده باید یا خارج از دفتر و یا مقصر برای فشار بر اوکراین برای بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. فقط 31 درصد گفت: مقالات خود را از استیضاح باید اخراج شود.

یکشنبه ظاهر این است که رئیس جمهور اولین گسترده پاسخ به سنا تبرئه. او در آغاز سخنان خود با یادآوری تصمیم خود را به آتش سپس به اتهامات مدیر James Comey بیش از این تحقیقات به رئیس جمهور معاملات با روسیه در طول مبارزات انتخاباتی 2016.

او در این مرحله در حال اجرا را از طریق یک لیست از افرادی که او را پشتیبانی می کند در طول استیضاح.

حزبی ریفت

در طول محاکمه تهمت محدود بسیاری از تفسیر خود را به توییتر و برخی از رویدادهای کمپین. در سه شنبه شب او تحویل یک پیروزی دولت از آدرس اتحادیه در خانه مجلسی, اما اشاره نمی کند استیضاح.

اما شکاف حزبی است که گسترده تر در سراسر حماسه مشهود بود. مجلس نانسی پلوسی که پیشگام استیضاح, پاره کردن چاپ کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی پس از او به پایان رسید صحبت کردن.

“او خرد و حقیقت در سخنرانی خود او خرد اساسی در رفتار خود را, بنابراین من خرد شده و دولت خود را از ذهن آدرس” پلوسی گفت: در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با این وجود اصرار تماس در مرکز آزمایشی که در آن او می خواست رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy برای باز کردن تحقیقات است که به نفع ما رئیس جمهور کامل بود.

صحبت های روز پنج شنبه صبح در صبحانه ملی نماز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “همه می دانند که من و خانواده ما بزرگ کشور و رئیس جمهور شما قرار داده شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم است.”

پس از این رویداد پلوسی گفت: “من دعا می کنم برای او چرا که او بسیار کردن آهنگ است.”

در کاخ سفید به رویداد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من شک دارم او دعا می کند و در همه حال” و به نام پلوسی یک فرد وحشتناک.

مغلوب ساختن پیشی جستن تن می ایستد در مقابل با رئیس جمهور سابق بیل کلینتون تنها دیگر رئیس جمهور در دوران مدرن به استیضاح. در فوریه 12, 1999, سخنرانی او پس از تبرئه در سنا کلینتون با بیان چگونه عمیقا متاسفم او برای آنچه که او گفت: و آیا به ماشه رویداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه نشان داد که حزبی تقسیم بعید است به آباته. “اگر آنها پیدا کردن که من اتفاق می افتد به راه رفتن در سراسر خیابان و شاید در برابر نور دموکرات ها احتمالا سعی خواهد کرد برای استیضاح او را دوباره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de