همه چیز ما در مورد بایدن تجاوز جنسی به اتهام

یکfter زنی که متهم جو بایدن از نظر جنسی آزار او هنگامی که او کار می کرد برای او در سال 1993 ثبت یک شکایت کیفری با واشنگتن پلیس سیل میراث سازمان های خبری منتشر شده داستان در مورد اتهامات او را — پس از هفته ها سکوت پس از اتهامات او را برای اولین بار علنی شد.

گزارش پلیس ظ روز پنجشنبه باز راه را برای یک راه باریک از داستان که اضافه شدن اطلاعات جدید به اتهامات ساخته شده توسط این زن در مصاحبه. که شامل آن منتشر شده برای اولین بار توسط نیویورک تایمز روز یکشنبه به دنبال آن , واشنگتن پست , از آسوشیتد پرس , و ان بی سی نیوز که پس از مقالات و مصاحبه هفته پیش توسط جناح چپ رسانه ها: کتی Halper پادکست , the Hill, دموکراسی در حال حاضر , و رهگیری .

معاون سابق رئیس جمهور انتخابات ریاست جمهوری به شدت رد اتهامات. “زنان حق دارند داستان خود را بگویید و خبرنگاران باید یک تعهد به دقت دامپزشک کسانی که ادعا می کند. ما آنها را تشویق به انجام این کار به دلیل این اتهامات نادرست” بایدن سخنگوی کیت Bedingfield گفت.

از طریق سه به طور کامل مصاحبه ها و گزارش های دیگر از کسانی که مصاحبه زن, تارا Reade او شرح آزار و اذیت در بایدن و تجاوز جنسی توسط بایدن است که اساسا سازگار است. او برادر و دو unnamed دوستان می گویند که آنها به یاد داشته باشید از شنیدن در مورد هر حمله یا آزار و اذیت در آن زمان است. دو کارورزان تایید می کنند که او به طور ناگهانی حذف شده از نظارت بر آنها.

اما کسانی که در بایدن را که Reade می گوید او گله و شکایت در مورد آزار و اذیت نه این حمله می گویند که آنها هیچ حافظه از آن است. شکایت Reade می گوید او با ثبت یک سنا پرسنل دفتر نمی تواند واقع شود اما او مدعی یک رکورد ممکن است در بایدن را مهر و موم شده فایل در دانشگاه Delaware. و Reade در حال تغییر توصیف چرا او را ترک واشنگتن و اتحادش را تغییر لحن خود را به سمت بایدن.

در اینجا یک مطلب کامل نظر از اتهامات بر اساس اطلاعات از گزارش های بسیاری.

در مورد متهم تارا Reade

الکساندرا تارا Reade, 56 متولد شد در کالیفرنیا و در حال حاضر در آنجا زندگی می کند. در اوایل زندگی او یک مدل و بازیگر. او برای مجلس سنای دفتر به عنوان کارکنان دستیار از دسامبر 1992 اوت سال 1993 زمانی که او 29 سال سن دارد و بایدن 50 بود. بایدن برای اولین بار انتخاب به سنا در سال 1972 بود که در اوج قدرت خود در کنگره ریاست کمیته قضایی مجلس سنا.

پس از ترک واشنگتن او یک مادر و چپ ازدواج سوء استفاده. او تغییر کرده است نام او چندین بار به دلیل در بخشی به ترک ازدواج است. او دارای مدرک حقوق از دانشگاه مدرسه قانون است اما هرگز در عمل به قانون. او به عنوان یک قربانی مدافع حقوق و شهادت به عنوان شاهد متخصص در دادگاه. اخیرا Reade کار پاره وقت با خانواده هایی که ویژه نیازهای کودکان است.

اتهام تجاوز جنسی

در یک روز گرم در بهار 1993 — او مطمئن بود که از تاریخ دقیق و یا زمان — بایدن را scheduler گفت: Reade را به یک کیسه ورزشگاه به آن زمان سناتور. در یک “semiprivate” محل جایی در زیرزمین یک کاپیتول ساختمان اداری او دست بایدن ورزشی کیسه.

ناگهان او بوسه او را در برابر یک دیوار سرد و قرار دادن دست خود را زیر پیراهن و دامن کوتاه. او نه پوشیدن لباس تنگ و او نفوذ او را با انگشتان دست خود را.

“آیا شما می خواهید برای رفتن به جایی دیگر او گفت:” او پرسید. زمانی که او به دور کشیده او گفت: “بیا من شنیده ام شما دوست من.” بایدن سپس رشد عصبانی است. “شما هیچ چیز برای من است. هیچ چیز” او گفت که او به او گفت.

Reade گفت که او به او گفت مادر برادر و یک دوست نزدیک که او نیز مشغول به کار در سنا درباره حمله به مدت کوتاهی پس از آن اتفاق افتاده است.

او می گویند که او شکایت به کسانی که در مورد یک حمله و یک مجلس سنا پرسنل شکایت او گفت که او واصل در آن زمان بود مورد آزار و اذیت و نه حمله.

آزار و اذیت و تلافی اتهامات

Reade گفت: در مصاحبه های متعددی که بایدن لمس گردن و شانه در راه است که ساخته شده او احساس ناراحت کننده است.

اما حادثه ای که مجموعه ای خاموش موج از اقدامات تلافی جویانه علیه او گفت: نمی به طور مستقیم شامل بایدن. او نامیده می شد به یک جلسه که در آن کارکنان شده بود و استدلال او گفت:, و یاد گرفتم که بایدن در فکر او بود زیبا بود زیبا و بایدن فکر Reade باید در خدمت کوکتل در عملکرد مالی. Reade گفت: هیچ چیز در استدلال. یک زن قانونی کارمند دلسرد و گفت که او نمی باید برای خدمت به نوشیدنی در حالی که او استاد راهنما او را تشویق به انجام این کار.

Reade شکایت به سرپرستان, او گفت:, و آنها خار نگرانی خود را با گفتن او را به نگاه “سکسی” و به پوشیدن تر و معمولی تر ، او انتقام در برابر در حال نقل مکان به یک اتاق بدون پنجره بود مانند مسئولیت نظارت بر کارآموزان دور از او گرفته شده و پس از آن گفته شد به پیدا کردن شغل دیگری, او گفت:. در یکی از قابل توجه ترین اتهامات تلافی Reade گفت: دموکراسی در حال حاضر که او “گفته شد برای تماس با یکی از بالا-سطح سرپرستان حتی اگر من رفتم به دستشویی.”

این اتهامات شد و برای اولین بار منتشر شده در مارس 3, 2019, در اتحادیه هایمحلی اخبار خروجی و سپس توسط Reade در مارس 2019 متوسط پست.

این بود تا سال 2020 که Reade علنا متهم بایدن از تجاوز جنسی و شفافی در اتهامات از جمله نامگذاری کسانی که او گفت که او شکایت کرده است.

برادر و دوستان می گویند او گفت که آنها را مورد تجاوز و یا آزار و اذیت

Reade گفت که او به او گفت مادر برادر و یک دوست نزدیک که او نیز مشغول به کار در سنا درباره حمله به مدت کوتاهی پس از آن اتفاق افتاده است.

تقریبا هر خروجی — the New York Times, the Washington Post, the رهگیری از آسوشیتد پرس و NBC News — گزارش داد که نامش ذکر نشده دوستان تایید کرد که Reade رله به تجاوز جنسی حادثه به زودی پس از آن اتفاق افتاده است. ان بی سی نیوز افزود که این فرد نیز به خاطر آن است که Reade صحبت با مافوق مورد آزار و اذیت, اما نه حمله. او به یاد Reade گفته بود او ثبت رسمی شکایت کتبی با مجلس سنا در آن زمان است.

Reade برادر Collin Moulton گفت: واشنگتن پست که او به یاد می آورد Reade در سال 1993 گفتن او در مورد بایدن نامناسب او را در گردن و شانه ها و اضافه کرد که او احساس “شرمندگی در حال حاضر برای بهتر بودن مدافع” برای خواهر خود را. چند روز بعد او با ارسال یک پیام متنی به واشنگتن پست اضافه کرد که او به یاد می آورد Reade همچنین گفتن او را که بایدن قرار دادن دست خود را در زیر لباس های خود را. “من شنیده ام که وجود دارد یک کیسه ورزشگاه حادثه و … که او نامناسب” Moulton گفت: واشنگتن پست. “من به یاد داشته باشید او به من گفتن او گفت که او هیچ چیزی برای او.”

Moulton ابراز احساسات مشابه به رهگیری تایید که او شنیده ام مورد حمله از Reade در زمان و تاسف که “من یکی از او بهتر است طرفداران. من گفت: “اجازه دهید آن را به حرکت بچه ها احمقها.'” او در پاسخ به سوالات از آسوشیتد پرس یا نیویورک تایمز.

مادر خود درگذشت در سال 2016 اما Moulton گفت: هر دو او و مادر خود خواست Reade به تماس با پلیس که او انجام نشده بود.

چند رسانه — در واشنگتن پست به آسوشیتد پرس, به نیویورک تایمز و , NBC News — همچنین گزارش دوم unnamed دوستان تایید کرد که در اطراف 2007 یا 2008, Reade فاش کرد که بایدن بوده است نامناسب با لمس کردن Reade اما کسی نگفت او گفته شد در مورد یک حمله.

Reade همچنین گفت: واشنگتن پست که او صحبت کردن با یک درمانگر در مورد اتهام حمله اوایل این سال است. به واشنگتن پست در خواست نت از این گفتگو اما Reade نیست آنها ارائه شده است.

سابق بایدن اعضای هیات انکار شنیدن شکایات

Reade گفت: چند رسانه که او شکایت به سه کلید ارشد کارکنان مورد آزار و اذیت از بایدن اما نه به اتهام حمله: ماریان بیکر سابق معاون اجرایی در مجلس سنای دفتر; Dennis تونر بایدن سپس معاون رئیس ستاد; و تد کافمن بایدن سپس-رئیس ستاد.

این بایدن کمپین ارائه یک بیانیه از بیکر که در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از دیگر رسانه ها.

“در تمام سال سن. بایدن من هرگز یک بار شاهد یا شنیده اید و یا دریافت هر گونه گزارش از رفتار نامناسب, دوره — نه از خانم Reade نه از هر کسی” بیکر گفت. “من مطلقا هیچ دانش یا حافظه از خانم Reade حسابداری از حوادث که در سمت چپ سوزاننده تصور در من به عنوان یک زن حرفه ای و به عنوان یک مدیر. این به وضوح اتهامات کاذب هستند در تضاد کامل برای هر دو عملکرد داخلی ما سنا و به من می دانید و کار می کرد تا از نزدیک با برای تقریبا دو دهه است.”

تونر که در حال حاضر یک مشاور مستقر در دلاور گفت: چند رسانه که او می کند به یاد داشته باشید Reade: “من به یاد داشته باشید ، من به یاد داشته باشید این گفتگو. و من می خواهم به یاد داشته باشید این گفتگو گفته نیویورک تایمز.

کافمن که باقی می ماند یک محرم از بایدن اما هیچ نقشی در انتخابات ریاست جمهوری همچنین گفت: چند رسانه او تا به حال هیچ حافظه از گفتگو با Reade. “من نمی دانم او. او به من نمی آمد. اگر او تا به حال من را به یاد او” او گفت: نیویورک تایمز.

به نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس گزارش داد که آنها صحبت می کرد و به بسیاری از سابق کارکنان از آن زمان را به یاد بیاورید موارد بایدن نامناسب لمس Reade و یا یک درخواست که او خدمت می نوشد.

ملیسا Lefko که مشغول به کار به عنوان یک دستیار در همان زمان به عنوان Reade اما به یاد داشته باشید نیست او صحبت کرد و به رسانه های چند. او گفت: آسوشیتد پرس: “هنگامی که کار شما بر روی تپه, شما می دانید که بچه های خوب هستند که بد هستند و که شما باید به جلوگیری از و بایدن خوب بود او هرگز در این لیست از بچه ها بد است.”

کارورزان تایید Reade ناگهان متوقف نظارت بر آنها

به واشنگتن پست و نیویورک تایمز هر گزارش داد که دو unnamed سابق کارورزان گفت که آنها به خاطر او به طور ناگهانی متوقف نظارت بر آنها را در آوریل سال 1993 به طور بالقوه همخوانی Reade ادعا می کنند که او بود محروم از مسئولیت های کلیدی.

اما کارورزان نمی دانم به همین دلیل و به آنها گفت که آنها را دیدم هرگز بایدن تعامل با Reade نامناسب. که باعث می شود آنها را قادر به بررسی یک اتهام ذکر شده تنها در اتحادیه که بایدن قرار دادن انگشت در گردن او در حالی که او در مقابل یک گروه از کارآموزان.

اتهام شکایت با دفتر کنگره

پس از اتهام حمله Reade گفت: او شکایت در کلیپ بورد در مجلس سنا پرسنل دفتر — او نمی تواند به یاد داشته باشید نام — در مورد اتهام آزار و اذیت و نه حمله. او شنیده ام هرگز دوباره در مورد آن. هیچ سابقه ای از این گزارش است واقع شده است.

دفتر که سابقه آزار و اذیت شکایت در آن زمان بود به نام سنا دفتر نمایشگاه اشتغال و شیوه های. به جای آن در سال 1995 با دفتر کنگره محل کار حقوق. در سال 1993 قانون گفت که آزار و اذیت اتهامات خواهد بود شنیده مستقل هیئت مدیره.

Reade مظنون است که بایدن سنای دفتر ممکن است بدست هشدار به شکایت و که ممکن است در بایدن رسمی سنا کاغذ پاسخها در دانشگاه Delaware. کسانی که سوابق مهر و موم شده از “برای دو سال پس از بایدن بازنشسته از زندگی عمومی است.”

این بایدن کمپین گفت: نیویورک تایمز که آن را یک رکورد از یک شکایت است.

حادثه گزارش در مورد حمله به

در روز پنج شنبه, آوریل 9 Reade ثبت یک مکان حادثه گزارش با واشنگتن دی سی ، عمومی بخشی از این گزارش است که یک صفحه و می خواند: “موضوع-1 فاش کرد که او قربانی یک تجاوز جنسی است که متعهد شد با موضوع-2 در سال 1993.”

Reade گفت که او موضوع-1 و بایدن موضوع-2.

چرا که پر کردن یک گزارش نادرست است که یک جرم با مجازات تا 30 روز در زندان این حرکت می تواند نشان دهنده تشدید از اتهام و تظاهرات که او با قرار دادن ادعای خود را به آزمون.

Reade گفت: او ثبت گزارش “دلایل ایمنی تنها” به “را خودش به درجه بیشتری از ایمنی از تهدیدات بالقوه.” او اتهام حمله گذشته است اساسنامه محدودیت ها.

متفاوت تن از Reade

این خبر مربوط به صحبت با Reade مورد آزار و اذیت اتهامات در مارس 2019 اما از آن کاهش یافته است به اجرای یک داستان در مورد اتهامات او را در سال گذشته “چرا که خبرنگاران قادر به تایید اتهامات او را و جنبه های داستان او در تضاد دیگر گزارش” اما توضیح نمی دهد چه تضاد بودند.

به واشنگتن پست نیز گزارش داد که این مصاحبه Reade در مارس 4, 2019, که در طی آن او را سرزنش کارکنان برای “قلدری” او به جای بایدن برای آزار و اذیت.

“این چیزی است که من می خواهم به تاکید: این او نیست. آن مردم در اطراف او که در حفظ و پوشش برای او” Reade گفت: واشنگتن پست. “برای مثال او باید شناخته شده چه اتفاقی می افتد به من. … به دنبال بازگشت در حال حاضر که انتقاد من. شاید او می توانست کمی بیشتر در ارتباط با کارکنان خود را.”

او پیشنهاد کرده است متفاوت توضیحات برای چرا او را ترک واشنگتن است. در یک 2019, وبلاگ, پست, او گفت که او قادر به پیدا کردن شغل دیگری با توجه به اقدامات تلافی جویانه از شکایت در مورد آزار و اذیت. در سال 2018 او نوشت که او را به خاطر منافع خود را حول و هنر دوست نداشتند “بیگانه ستیزی” نسبت به روسیه. در سال 2009 او نوشت که او نقل مکان کرد و با شوهر آینده اش.

همچنین در سال 2009 پست وبلاگ Reade ستایش بایدن کار در عبور از خشونت علیه زنان عمل می کنند. او در ستایش او را در سال 2017, صدای جیر جیر کرد و گفت: “من با رئیس صحبت می کند حقیقت است. گوش دادن.”

Reade گفت: واشنگتن پست که با وجود حمله بایدن “مخفف تمام من به آن معتقدم.”

شک و تردید از Reade سیاست و انگیزه

منتقدان از Reade به اتهامات نقطه به تاریخچه ستایش رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در رسانه های اجتماعی پست ها و مقالات به عنوان شواهدی وجود دارد که او نه قابل اعتماد با شاکی. در نوامبر 2018, Reade نوشت: یک مقاله در رسانه با عنوان “چرا یک لیبرال دموکرات پشتیبانی از ولادیمیر پوتین.” هفته بعد در اواسط ماه دسامبر Reade نوشت: یکی دیگر از مقاله تمجید پوتین.

او گفت: رسانه های مختلف که از او تحقیق روسیه برای یک رمان است نه برای روسیه و گفت که او پس از آن-ستایش برای پوتین بود “غلط.”

Reade رای دادند برای اوباما-بایدن بلیط در سال 2008 و 2012 و هیلاری کلینتون در سال 2016. در این چرخه دموکراتیک انتخابات مقدماتی او به $5 به ماریان ویلیامسون در ماه اوت سال 2019 و همچنین نگاه اندرو یانگ و ماساچوست ایالت الیزابت وارن قبل از اقامت در حمایت از ایالت ورمونت برنی ساندرز.

او در مواجهه انتقاد آشکار اتهامات او را در چپ رسانه های حمایتی از Sanders. اما Reade می گوید که او تصمیم گرفت به جلو آمده و در بخشی به دلیل تمایل به ایجاد یک دنیای بهتر برای دخترش و گفت: واشنگتن پست که او نیست “را دستور کار دیگر از من فقط می خواستم داستان من گفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de