هر آسانسور دکمه جام در یک کافی شاپ می تواند به شما تاج: Covid-19 آلوده انگلستان وزیر بهداشت

وزیر بهداشت بریتانیا نادین Dorries که شما با کشنده coronavirus مردم هشدار داد که هر دکمه lift, خرید چرخ دستی های و کافه فنجان می تواند به کروناویروس در خورشید گزارش.

Dorries خطاب کشور روز پس از او آزمایش مثبت برای COVID-19. او گفت: همه چیز توجه شما را لمس در خارج از خانه به عنوان “آلوده بودن.”

گسترش آگاهی در مورد coronavirus Dorries ذکر شده در این مقاله کمک به ساندی تایمز: “افراد مسن بیشتر در معرض خطر و آسیب پذیر ترین…همه چیز توجه شما را لمس در خارج از خانه به عنوان آلوده بودن: هر دکمه lift خرید-چرخ دستی مامور تنظیف اداره صبر کنید-دکمه را در یک گورخر عبور — و هر فنجان در یک کافه…دستهای خود را به مدت 20 ثانیه. انجام ضد عفونی کننده دست و استفاده از آن و بیش از بیش. مقاومت در برابر اصرار به در آغوش گرفتن و یا لرزش دست در دست هر کسی.”

Dorries’ بیانیه می آید زمانی که بریتانیا شاهد افزایش تعداد بیماران مبتلا به کوروناویروس. مرگ و میر رسیده 35 در حالی که 1,372 بیماران آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

دولت بریتانیا نیز صادر مشاوره برای شهروندان ارشد به فوق العاده محتاط و نه به سرمایه گذاری به عنوان آنها بیشتر مستعد ابتلا به این بیماری کشنده است.

وزیر بهداشت و درمان که بیمار بیش از یک هفته پیش تا به حال سرفه و تب و تعریق و نشان داد که تمام بدن او درد میکرد با این بیماری است. Dorries’ ویروس نیز آلوده و مادر مسن. وی در ادامه گفت که او تا به حال نشده در خارج از کشور به یک کشور آسیب دیده – و نه تماس با کسی که تا به حال تایید شده است به آن را داشته اند.

او افزود: در گزارش تایمز: “اکثریت مردم خواهد بود شما با Covid-19 اما آنها را بهبود می یابند بدون تجربه قابل توجهی ناراحتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im