هر سناتور دموکرات حاضر به نظر به Daily Caller مورد اینکه آیا آنها حذف پشتیبانی از جورج واشنگتن مجسمه

هر دموکراتیک ایالات متحده سناتور حاضر به اظهار نظر به یک محافظه کار خروجی اخبار در مورد اینکه آیا مجسمه به تصویر می کشد رئیس جمهور جورج واشنگتن باید برداشته شود.

The Daily Caller رسیده به دفاتر تمام سناتورهای دموکرات و همچنین مستقل سنسور. آنگوس کینگ و برنی ساندرز که حزبی با دموکراتها و پرسید که آیا آنها پشتیبانی حذف مجسمه به نمایندگی از رئيس جمهور است. نه یک بازگشت به درخواست برای اظهار نظر ،

یک سناتور Tammy Duckworth از ایلینوی به تازگی گفت که او با پشتیبانی از یک مکالمه در از بین بردن چنین مجسمه.

“او باید به صحبت کردن در مورد آنچه که ما در حال رفتن به انجام برای غلبه بر این بیماری همه گیر” Duckworth گفت: از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سی ان ان مصاحبه پیش از آن در ماه جولای است. “آنچه که ما می رویم به انجام به فشار روسیه به عقب ؟ او تا به حال هیچ وقت برای آن است. او صرف تمام وقت خود را با صحبت کردن در مورد مرده خائن.”

او افزود: در طول مصاحبه “من فکر می کنم ما باید گوش دادن به استدلال وجود دارد. اما به یاد داشته باشید که رئیس جمهور در کوه راشمور ایستاده بود بر روی زمین است که به سرقت رفته بود از مادری آمریکایی که تا به حال واقع شده است با توجه به این که زمین در طول یک پیمان است.”

45 سناتور تماس با Daily Caller شامل Cory Booker, کریس Coons, دایان فاینستاین, کریستن جیلیبرند کامالا هریس و چاک شومر, در میان دیگران.

تماس برای حذف مجسمه به تصویر می کشد شخصیت های تاریخی از جمله واشنگتن بود که یک صاحب می آید به عنوان کشور عازم تجدید گفتگو در مورد مسابقه موجب مرگ جورج فلوید.

تظاهرات و شورش در سراسر کشور فلوید پس از مرگ در روز یادبود در حالی که او در بازداشت پلیس. اعتراضات تشکیل شد برای محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس اما برخی از آنها منجر به خرابکاری و تخریب مجسمه های تظاهرکنندگان تلقی نژادپرست است.

مجسمه به تصویر می کشد و ارقام از جنگ داخلی در ابتدا هدفمند در طول اعمال خرابکاری اما دیگر مجسمه کریستف کلمب رئیس جمهور آبراهام لینکلن و دیگران را نیز هدف قرار دادند.

مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده تخریب مجسمه بارها و بارها.

“عصبانی اوباش در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای ما” رئيس جمهور در سخنان خود در کوه راشمور بیش از آخر هفته روز استقلال. “مردم آمریکا قوی هستند و افتخار و آنها را اجازه نمی دهد کشور ما و همه ارزش های آن, تاریخ و فرهنگ گرفته شود از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de