حتی از راه دور قطعات TN باید BS-VI سوخت آوریل 1: IOC

هندی شرکت نفت در روز دوشنبه نشان داد که سوخت آن رسانه ها واقع شده و حتی در اقصی نقاط در تامیل نادو شروع خواهد شد تلوان BS-VI سوخت از آوریل 1.

به این کشور مهاجرت به کارشناسی-VI رژیم به طور مستقیم از کارشناسی-IV-درجه سوخت در مارس 1 در این سال محرومیت آن پالایشگاه در شمال شرق منطقه بیشتر از نفت شرکت پالایشگاه را ارتقاء فن آوری خود را و فرآیندهای.

برای تامیل نادو دو پالایشگاه – چنای نفت شرکت با مسئولیت محدود Manali پالایشگاه و بهارات نفت شرکت با مسئولیت محدود کوچی پالایشگاه – تهیه شده اند سوخت به کمیته بین المللی المپیک.

“هر دو CPCL پالایشگاه و BPCL پالایشگاه در حال حاضر BS-VI-سازگار است. این فرایند برای تبدیل همه ما رسانه به کارشناسی-VI سوخت رسانه ها نیز بیش از. همچنین کوچک رسانه ها که سوخت یک بار در یک ماه به دلیل کاهش تقاضا را نیز تبدیل به کارشناسی-VI سوخت سازگار است. پس از مارس 1, مشتریان دریافت خواهد شد تنها BS-VI سوخت با کمتر از 10 پی پی ام (قسمت در میلیون)” P Jayadevan مدیر اجرایی – تامیل نادو & تامیل نادو هند نفت شرکت کرد.

IndianOil یک شبکه خرده فروشی بیش از 2,318 رسانه ها از جمله 630 Kisan Seva Kendras (روستایی رسانه ها) در تامیل نادو.

طرح توسعه در TN

مهاجرت به کارشناسی-VI پایین بیاورد محتوای گوگرد در بنزین و دیزل در پنج بار است که عظیم 80 درصد کاهش. این خواهد شد یک راه طولانی در کاهش مشکل آلودگی هوا و بهبود کیفیت هوا است.

Jayadevan همچنین گفت IndianOil از طریق شرکای آن کانال بازاریابی اگزوز دیزل مایع (DEF) مارک به عنوان IOC ClearBlue. تمام وسایل نقلیه دیزلی نیاز DEF مانند ClearBlue برای کنترل NOx (اکسیدهای نیتروژن) منتشر شده. این شرکت با راه اندازی یک کارخانه با ظرفیت 30,000 KLPA (کیلو لیتر در سال) در Manesar.

ترسیم های مختلف پروژه های در حال انجام در منطقه گفت: کمیته بین المللی المپیک شد, سرمایه گذاری در مورد ₹210 کرور در گسترش LPG بسته بندی مایعات جایگزین و ذخیره سازی ظرفیت در سراسر کشور. از 1,598 LPG توزیع کنندگان در تامیل نادو IndianOil است 851 توزیع کنندگان و 136 lakhs Indane مشتریان (مجموع LPG مشتریان 238 لاخ).

برای پاسخگویی به رشد تقاضای سوخت در تامیل نادو IOC است تا پوشش های مختلف گسترش پروژه ها از جمله تبدیل ایستگاه تقویت کننده در Asanur را کامل ترمینال در هزینه ₹470 کرور و راه اندازی یک جدید پایه ترمینال در Vallur نزدیکی Ennore پورت در هزینه ₹700 کرور.

ترسیم مشتری محور ابتکارات Jayadevan خواست Indane مصرف کنندگان به استفاده از دیجیتال سیستم پرداخت و بررسی وزن و نشتی در هنگام تحویل سیلندر گاز مایع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>