حتی به عنوان فرانکلین تمپلتون کرکره 6 طرح صندوق اجرائی می گویند همه وجوه بدهی در معرض خطر هستند

Even in credit risk funds, which account for 5% of total debt AUM, there are conservative and aggressive credit risk funds.حتی در ریسک اعتباری صندوق که حساب برای 5% از کل بدهی اوم وجود دارد محافظه کار و تهاجمی ریسک اعتباری بودجه.

کارفرمایان پیشرو صندوق تحت نظارت صنعت بدن بیرون آمد در نیروی کامل برای اطمینان از سرمایه گذاران که بدهی طرح های در معرض خطر بودند و حتی به عنوان فرانکلین تمپلتون توقیف شش طرح. سه صندوق اجرائی — Nilesh شاه Kotak Mahindra دارایی, مدیریت, Milind Barve از HDFC AMC و مانیان از Aditya Birla خورشید زندگی AMC — بیرون آمد و به آرامش ساییده شده سرمایه گذار اعصاب. هر سه اجرائی گفت که بسیاری از اقدامات انجام شده توسط RBI و تنظیم کننده ارائه می کنند بیشتر نقدینگی پشتیبانی در صورت نیاز, بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای نگرانی.

وجود درجه ای از اضطراب در اطراف ریسک اعتباری بودجه Barve گفت و نام این صندوق به نظر می رسید نشان می دهد که تقریبا تمام نمونه کارها از ریسک اعتباری بودجه بودند سمی یا کیفیت پایین از اعتبار.

اخبار مرتبط

“این است که به دور از حقیقت است. برای بسیاری از ما که در حال مدیریت ریسک اعتباری بودجه تقریبا 20-30 ٪ از ریسک اعتباری بودجه شامل ‘AAA’ دارای مقالات و نقد. جدای از آن, سرمایه گذاری این ریسک اعتباری بودجه نیز یکی دیگر از 30-50% AA و AA+. بنابراین اگر شما نگاه کنید به اصطلاح ریسک اعتباری بودجه واقعی مشخصات و زمینه سرمایه گذاری در این صندوق است که با کیفیت بالا” Barve گفت.

شاه Kotak AMC گفت که بلوغ Kotak بودجه باید هر گونه تاثیر در عملیات عادی با توجه به یک رویداد منفرد از سیم پیچ را در یک صندوق. او گفت که بخش عمده ای از دارایی های این صنعت شد در غیر ریسک اعتباری صندوق که حساب برای بیش از 90 درصد از صنعت دارایی های تحت مدیریت (اوم). کیفیت اعتباری که نمونه کارها برتر است به عنوان تایید توسط یک سازمان مستقل رتبه گفت شاه.

حتی در ریسک اعتباری صندوق که حساب برای 5% از کل بدهی اوم وجود دارد محافظه کار و تهاجمی ریسک اعتباری بودجه. همه ریسک های اعتباری مشابه اعتباری پروفایل. در واقع اکثریت ریسک اعتباری دارای کیفیت بهتر و دارایی و تعادل نقدی بالاتر و بهتر نقدینگی مشخصات.

تشریح فرانکلین تمپلتون تصمیم به باد کردن شش وجوه به عنوان بی سابقه مانیان گفت که چه اتفاقی افتاده است به روز پنج شنبه بود و چیزی که به طور کلی اتفاق نمی افتد’. او گفت: صندوق صنعت موفق به مورد `15 لاخ کرور در ثابت درآمد. این طرح در بحث اعتباری تنها حدود 2-3 ٪ از کلی MFs نمونه کارها بدهی. به طور کلی این سرمایه گذاری را بالا رتبه بندی اعتباری و همچنین نقدینگی بالا.

“راه صنعت شده است و مدیریت ریسک هر دو فرد در صندوق خانه ها و هدایت Sebi و همچنین Amfi به عنوان یک بدن مدیریت نمونه کارها ساخت و ساز شده است جامد. صنعت اندازه نزدیک به 15 تومان لاخ کرور می آید در پشت این واقعیت است که صنعت شده است و مدیریت نمونه کارها اعتباری کاملا کارآمد بیش از مدت زمان. یک حادثه جدا شده باید در نظر گرفته شود منفی برای بودجه و بدهی که نباید قیاس که وجود دارد این است که موضوع را با همه” او گفت:

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im