insurance, claim rejection, health insurance, the new india assurance, star health insurance renewal, starhealth insurance, icici Lombard insurance claim, Aditya Birla health insurance renewal, Apollo Munich Health Insurance Company Limited, AMHI, HDFC Ltd, HDFC ERGO Health Insurance Limited, HDFC ERGO Health, HDFC ERGO General Insurance Company Limited, HDFC ERGO General, how to renew policies, how to find network hospitals, how to lodge claimsخدمات مانند هزینه ثبت نام مدارک پزشکی, هزینه ها, هزینه های بستری بیمه هزینه های پردازش ، تحت پوشش بیمه.

در حالی که ساخت یک بیمه بهداشت و درمان ادعا می کنند در مورد یک سیاست بیمه بهداشت و درمان با پزشکی بازپرداخت گزینه policyholder نیاز به نشان می دهد بیمارستان لایحه برای بیمه گر و میزان بازپرداخت. اما در مورد cashless ادعا بیمه نمی کند باید برای پرداخت صورتحساب بیمارستان به عنوان شرکت بیمه reimburses همان به طور مستقیم به بیمارستان.

اگر این است که چگونه آن را باید کار کند که این مورد نیست همیشه.

اخبار مرتبط

در واقع با cashless ادعا گزینه بیشتر policyholders فکر می کنم آنها ملزم به پرداخت هر چیزی در برابر درمان اگر آنها قبل از مجاز برای cashless گزینه است. که نه مورد به شرکت بیمه می کند چند کسر.

می شود آن را یک cashless ادعا و یا بازپرداخت ادعا می دانید مزایای که شما را به عنوان. خواندن شرایط و ضوابط با دقت به طوری که کسر نمی آید به عنوان یک ناامیدی بعد.

پیدا کردن آنچه شما نیاز به پرداخت cashless ادعا گزینه:

استثنائات: هر هزینه پزشکی است نه تحت پوشش بیمه نامه. از این رو وجود دارد کسر با توجه به غیر مجاز اقلام یا خدمات خود را هنگامی که ساخت یک ادعا است. به عنوان مثال خدمات مانند هزینه ثبت نام مدارک پزشکی, هزینه ها, هزینه های بستری بیمه هزینه های پردازش ، نیز پوشیده نیست.

اجاره اتاق محدود: اتاق اجاره می دربسته در محیط با اکثر سیاست های بیمه. با این بالا-حد اعمال می شود در اتاق اجاره فراتر از آن است که شرکت های بیمه است که مسئول به پرداخت هزینه برای policyholder. از این رو اگر در طول بستری شدن در بیمارستان شما انتخاب می کنید یک اتاق اجاره که بیش از این بالا-حد متناسب اتهام اعمال می شود به تمام درمان های مربوط به خدمات است.

مثلا Aparna است واجد شرایط برای یک نیمه خصوصی با اجاره به تومان 3,000. در حال حاضر اگر بخواهد او را به ماندن در یک اتاق لوکس با اجاره 6000 تومان او را تا پایان تحمل 50 درصد از کل هزینه به دلیل متناسب کسر در فینال ادعای حل و فصل است. این است زیرا شرکت های بیمه را پوشش نمی دهد افزایش در این لایحه با توجه به این اتاق انتخاب شده است.

شرکت پرداخت: شرکت پرداخت یک سیاست بیمه کاهش می یابد, حق بیمه را پرداخت. با شرکت پرداخت گزینه policyholder است ملزم به پرداخت یک درصد معینی از کل مقدار ادعا. این اعمال می شود به وابستگان policyholder مانند همسر و فرزندان و پدر و مادر. همچنین برای یک شهروند ارشد policyholder شرکت پرداخت نیز اعمال می شود به هر ادعای او/او می کند.

Sub-محدودیتی در درمان: یک تصور غلط رایج است که بسیاری از policyholders این باور است که اگر کل هزینه درمان کمتر از مبلغ بیمه آن را تحت پوشش توسط بیمه گر. آنچه آنها درک نمی کنند این است که تحت یک سیاست تقریبا هر درمان محدودیت اعمال شده به آن است. از این رو اگر هزینه درمان بیش از حد policyholder را مجبور به پرداخت تفاوت.

مثلا اگر Aparna بیمه تحت یک سیاست با مبلغ بیمه شده از Rs 5 lakhs معمولا تحت یک سیاست عادی تحویل اتهامات و C-بخش تحویل شده تا 30000 تومان و تومان 50,000 بود پوشانده شده است. از این رو اگر زایمان هزینه های بیش از این مقدار خاص Aparna را مجبور به پرداخت تفاوت از جیب خود. این قابل اجرا است با وجود داشتن یک مبلغ بیمه شده برای به Rs 5 lakhs.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im