تازه اینترنت ‘دیجیتال خدمات مالیاتی حامیان به دنبال ما خرید

یک کمپین فشار بر کاخ سفید است و در اروپا طرفداران یک “دیجیتال خدمات” مالیاتی که اهداف شرکت های ایالات متحده مانند Facebook و آمازون پشتوانه پایین بودن زمان به عنوان آنها به دنبال جایگزین به معنی تصویب مالیات یک رویکرد جهانی است که ایالات متحده یک خرید.

دولت است که به آن گوش دهید. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: کنگره در ماه مارس که در حالی که دولت همچنان مخالف مالیات آن بود با این وجود در مذاکرات با دیگر اعضای سازمان همکاری و توسعه اقتصادی, یک سازمان بین دولتی است که شامل اروپا و آمریکای شمالی. “ما شده اند به کار در سراسر ساعت در OECD برای دیدن اگر ما می آمد تا با یک پیشنهاد قابل قبول است که به ما به کنگره و جامعه کسب و کار” Mnuchin گفت.

چندین کشور اروپایی از جمله فرانسه و ایتالیا و انگلستان را تحت فشار قرار دادند برای مالیات بر اینترنت بر اساس شرکت های که پوشش درآمد تولید شده از ساکنان کشورهای مربوطه. چنین مالیاتی به آن معنا است که اگر یک فرد سفارشات چیزی از طریق آمازون از یک آدرس اینترنتی مستقر در فرانسه و سپس فرانسه خواهد دریافت مالیات از خرید. مالیات در نظر گرفته شده است به آن را دشوار برای شرکت های فن آوری برای تغییر سود به اتحادیه اروپا به پایین-حوزه مالیاتی مانند ایرلند. اتحادیه اروپا در حال برنامه ریزی برای استفاده از سازمان ملل فردی اجرای مالیات به عنوان یک پایه و اساس برای یک قاره-نسخه شبکه.

ویلیام Reinsch به شول صندلی در کسب و کار بین المللی برای مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: اتحادیه اروپا هنوز هم می خواهد از مالیات است اما در حال حاضر فکر کردن در سطح جهانی و نه یک جانبه. رفتن را از طریق سازمان همکاری اقتصادی و توسعه می دهد که ایالات متحده یک صندلی در پشت میز اجازه می دهد امکان سازش به ظهور. “با یک OECD توافق همه خواهد بود, در همان صفحه — هیچ مسابقه به پایین” Reinsch گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است شدیدا مخالف چنین مالیات گفت: آنها ناعادلانه هدف شرکت های ایالات متحده. آن را تهدید کرده است که تعرفه ها به فرضا این ایده قبل از آن می شود استاندارد در اتحادیه اروپا. “ما می خواهیم به مالیات شرکت های آمریکایی. که مهم است. آن را برای شخص دیگری به مالیات آنها” رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در ماه ژانویه است.

آمریکا تهدید فرانسه با تعرفه های تا 100% بر 2.4 میلیارد دلار ارزش کالا مانند برخی از پنیر شراب کیف و صابون در اقدامی تلافی جویانه برای آن پیشنهاد 3% مالیات آن به تصویب رسید و در اواخر سال گذشته. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی تعویق اجرای مالیات تا سال آینده برای رسیدن به یک معامله با آمریکا

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون دولت اعلام کرد در ماه مارس که در آن خواهد بود مایل به بحث در مورد پیشنهاد خود را 2 درصد مالیات در آینده تجارت ایران و آمریکا, حمایت از موقعیت قبلی که مالیات ندارد مذاکره زیر کاخ سفید تعرفه تهدید. “ما توجه داشته باشید نظرات خود در مورد دیجیتال مالیات خواهد شد و این را در نظر بگیرید به عنوان بخشی از سیاست ما توسعه” دولت بریتانیا گفت: در آن قیمومیت ایالات متحده شد. انگلستان نیست و بخشی از اتحادیه اروپا دیگر اما همچنان بخش قابل توجهی از اقتصاد اروپا است.

بالا متحده انجمن تجارت گفت: انگلستان به دنبال اعلام یک فشار جدی مبارزات انتخاباتی از کاخ سفید است. تلاش شد “بسیار سازگار و مستقیم است. بازیکنان کلیدی شده اند روشن است که رو به جلو انگلستان جنبش در یک طرفه DST غیر قابل قبول است و چالش های موجود در مذاکرات تجاری.”

این به این معنا نیست که مالیات را از طرفداران در حال حمایت گفت: Inu Manak یک تجارت سیاست متخصص به صورت رایگان-بازار موسسه Cato. “من فکر می کنم آنها به احتمال زیاد در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن مالیات و فقط درخواست آن را در راه است که nondiscriminatory. مذاکرات در OECD باید عملکرد برخی از بینش را به آنچه که ممکن است مانند نگاه,” او گفت:.

دره سیلیکون خوب است با این ایده حداقل در تئوری. صنعت فناوری اطلاعات شورای بالای ایالات متحده شرکت با تکنولوژی انجمن تجارت خواستار یک چند جانبه پاسخ به این موضوع گفت که آینده ایالات متحده-انگلستان ایران می تواند زمینه سازی برای چنین رویکردی. “به عنوان ایالات متحده آمریکا و انگلستان آغاز رسمی مذاکرات تجاری هر دو کشور یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد یک جدید معیار جهانی برای یک, مدرن, جامع, توافقنامه تجارت” تجارت خبر داد.

کشورهای اروپایی ساخته شده سیاسی اشتباه از اقدام یک جانبه اشاره کرد Bryan رایلی یک متخصص تجارت ملی مالیات دهندگان اتحادیه. که ایالات متحده آمریکا را مجبور به واکنش نشان می دهند به دلیل نگرانی از این که شرکت های ایالات متحده می تواند هدف توجیه بود. قرار دادن این موضوع بر روی میز در ایران به همه طرف یک راه است. “این خیلی زود به بگویید اما از جمله دیجیتال خدمات مالیات در انگلستان و احتمالا اتحادیه اروپا مذاکرات تجاری اولین گام خوب است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>