اتحادیه اروپا و ویتنام رایگان پیمان تجارت ممکن است صدمه دیده و هند بیشترین

هند-صادرات کفش ، پوشاک و محصولات دریایی مبلمان به اتحادیه اروپا ایستاده بود و بدترین ضربه یک بار 27-عضو بلوک شروع به از بین بردن آن تعرفه ویتنام تحت اتحادیه اروپا-ویتنام توافقنامه تجارت آزاد (EVFTA) عملیاتی شود به زودی.

دهلی نو مشتاق است به منظور تسریع خود دو جانبه مذاکرات تجارت آزاد با اتحادیه اروپا است که می تواند سطح میدان بازی برای صادرکنندگان آن, اما نمی خواهد با عجله به یک توافق, می گویند کارشناسان و مقامات.

وجود دارد هنوز هم شکاف گسترده ای بین این دو جمله در زمینه مالکیت معنوی, دولت, تامین, سرمایه گذاری, حفاظت, کار, محیط زیست و دسترسی به بازار برای محصولات حساس که نیاز به پل زدن آنها می گویند.

اتحادیه اروپا-ویتنام توافقنامه تجارت آزاد است بلند پروازانه پیمان بین بردن تقریبا 99 درصد از عوارض گمرکی بین اتحادیه اروپا و ویتنام است.

صادرکنندگان نگران

“صادرکنندگان هند نگران از دست دادن بازارهای خود در اتحادیه اروپا به ویتنام برای محصولات کلیدی که در آن رقیب خود خواهد شد و به زودی استفاده از وظیفه-دسترسی رایگان به دلیل FTA با اتحادیه اروپا. هند می تواند در خنثی کردن این مزیت عقد خود FTA اما نیاز به حرکت با دقت به عنوان یک شتاب زده برخورد ممکن است در نتیجه این صنعت از دست دادن بیش از دستاوردهای آن.

“ما آماده به صحبت با اتحادیه اروپا هر زمان که آن را نشان می دهد مورد علاقه” یک مقام دولتی گفت BusinessLine.

در بازار اتحادیه اروپا برای پوشاک و محصولات دریایی که در آن دو کشور تقریبا برابر با سهم 7 میلیارد دلار و 1 میلیارد دلار در هر ترتيب ویتنام بهره مند خواهد شد هنگامی که آن وظایف واردات کاهش به صفر تحت FTA در حالی که هند همچنان به پرداخت 9 درصد وظیفه در پوشاک و 6 درصد در دریایی گفت: آجی Sahai از فدراسیون سازمان صادرات هند (FIEO).

“در کفش که در آن ویتنام صادرات $7.5 میلیارد دلار ارزش اقلام در مقایسه با هند 1.6 میلیارد دلار استفاده خواهد شد افزایش یافته است زمانی که اتحادیه اروپا کاهش تعرفه برای ویتنام به صفر از 8 درصد است. به طور مشابه, در, مبلمان, که در آن هند آغاز شده بود حملاتی را به اتحادیه اروپا با واردات بیش از 900 میلیون دلار ویتنام سهم 1.5 میلیارد دلار است به احتمال زیاد به افزایش چندین برابر زمانی که وظیفه واردات از 6 درصد حذف شده است Sahai گفت.

‘سرعت بخشیدن به مذاکرات

FIEO به تازگی خواسته وزارت بازرگانی به منظور تسریع مذاکرات گسترده ای مبتنی بر تجارت و سرمایه گذاری توافق (BTIA) راه اندازی شد راه بازگشت در سال 2007 اما متوقف شده از سال 2013 با توجه به اختلافات بیش از زمینه های کلیدی.

اگر چه هند ابراز تمایل خود را برای بازگشت به مذاکرات در اواخر سال گذشته اتحادیه اروپا ساخته شده بود آن را شرطی که مسائلی مانند دولت تهیه و زايمان استاندارد و پایداری را شامل می شود که هند می یابد به شرایط دشوار.

“تلاش برای تضعیف EVFTA با انجام خود ما FTA خواهد شد که مشکلات خاص خود را دارد. ما نمی توانیم چشم پوشی از این واقعیت است که وجود دارد مسائل مربوط به دسترسی به بازار در اتحادیه اروپا جانبی و همچنین با بلوک مصر در باز کردن بخش های حساس مانند خودرو و شراب و ارواح” با اشاره به Biswajit دهار استاد JNU.

این EVFTA نیز ویتنام بیشتر به نفع موقعیت برای سرمایه گذاری در حال حرکت در خارج از چین با توجه به چین-تجارت ایالات متحده جنگ دهار اضافه شده است.

ویتنام که بسیار عقب مانده پشت در هند در بازار اتحادیه اروپا چند سال قبل تقریبا با این کشور است. ویتنام-صادرات به اتحادیه اروپا در سال 2019 شد $53 میلیارد دلار صادرات هند از $58 میلیارد Sahai گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *