اتحادیه اروپا برای مقابله با چین تجارت با تهدید M&A محدودیت

اتحادیه اروپا پیشنهاد کرد یک قایق از اقدامات برای حفاظت از آن صنایع از این تهدید بالقوه از تصاحب توسط شرکت bankrolled توسط چین و دیگر قدرت های خارجی.

در تلاش برای مهار پکن تجارت جاه طلبی در قاره اروپا, اتحادیه اروپا, کمیسیون Margrethe بازرگانی پرده برداری از برنامه های روز چهارشنبه برای تقویت صنایع محلی در مبارزه علیه M&A و رقابت ناعادلانه از رقبای یارانه توسط کشورهای خارجی است.

پیشنهاد محدودیت هایی است که می توان عناصر رسمي تزييني در پیش نویس قانون در سال آینده می تواند در نهایت منجر به ممنوعیت برخی از شرکت ها از ساخت خریداری و یا نیروی آنها را به سمت دارایی های, و اجازه می دهد تا کمیسیون اروپا به جریمه. آنها به طور موثر گسترش اروپا سیستم سخت از دولت کمک های محدود به کسب و کار در سراسر جهان.

ما می خواهم به کنترل در داخل خاک ما بازرگانی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. وقتی که می آید به خارجی یارانه ما هیچ کنترل و بدون شفافیت.

اروپا, گیر افتاد, بین چین و آمریکا در عقب نشینی از صحنه جهانی است که به دنبال حک کردن جایگاه خود را در نظم جهانی. آخرین حرکت در می آید فقط پس از آن مستقر تعرفه برای جلوگیری از بندگی کمربند و جاده زیرساخت های برنامه ریزی و درست قبل از قانون جدید در غربالگری سرمایه گذاری خارجی مستقیم را به دلیل امنیت ملی می آید را به اثر.

در پاسخ به چهار طرح چین خواست اتحادیه اروپا به چوب با سازمان تجارت جهانی قوانین و روشن نگه داشتن حمایتی حرکت خودداری از ایجاد موانع تجاری به بهانه یارانه ها. یارانه ها معمولا استفاده می شود سیاست ابزار بندگی ماموریت به اتحادیه اروپا گفت: در یک ایمیل به بلومبرگ اضافه کرد که کشورهای توسعه یافته از جمله کسانی که در اروپا و ایالات متحده اولیه کاربران از یارانه سیاست.

بازرگانی اصرار داشت که اتحادیه اروپا همچنان برای کسب و کار باز و گفت, دیپلماتیک وجود دارد که خاص کشور است که ما در حال فکر کردن در مورد تقاضا برای روابط متقابل و یک سطح میدان بازی.

27 کشور اتحادیه اروپا تحت فشار بوده است برای محافظت از آن در صنایع محلی بهتر و بازگرداندن زنجیره تامین پس از همه گیر جهانی ناشی از شدیدترین رکود اقتصادی در تقریبا یک قرن و موجب تار و مار در قیمت سهام.

پس از همه گیر طرح نجات ارائه شده توسط آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی ماه گذشته با هدف تقویت اروپا در داخل بلکه شامل اقدامات لازم برای تجهیز آن به بهتر چهره تهدیدات خارجی.

750 میلیارد یورو ($845 میلیارد دلار) coronavirus بهبودی بسته به دنبال کمک به این کشورها بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر و شامل یک پیشنهاد است که اجازه می دهد اتحادیه اروپا به سهام عدالت در شرکت های.

دولت ها به خصوص احساس خطر در چشم انداز شرکت های اروپایی خریداری شده توسط شرکت گسترده در زمینه خطوط اعتباری و یا مجبور کردن کسب و کار به دلیل رقبا می توانید استطاعت به فروش زیر قیمت.

مانفرد وبر یک نماینده مجلس که ریاست بزرگترین گروه در پارلمان اروپا در بیانیه ای گفت: او راست میانه دموکرات مسیحی بسیار نگران آن است که چین می خواهد بهره مندی از رکود اقتصادی در اروپا است. وی از اتحادیه اروپا به حرکت سریع تر.

چین نمی خواهد تحت تاثیر قرار توسط یک بحث کاغذ است. آنچه که ما به فوریت نیاز است طرح قانونی برای جلوگیری از بیگانگان از خرید ما شرکت های استراتژیک و دانش در قیمت مقرون به صرفه وبر گفت.

به آرامی در حال حرکت

اتحادیه اروپا است که همیشه در حال حرکت به آرامی با بازرگانی درخواست مراقب باشید بحث در مورد ایده های هفت. 23 قبل از طراحی تا قانون در سال آینده خواهد شد که نیاز به تایید از دولت های اتحادیه اروپا و نمایندگان قبل از ورود به زور. بسیاری از اقدامات مشخص شده در حال عمدا مبهم مانند آن مقامات را بررسی شرکت هایی که به نظر می رسد پرداخت یارانه زیر قیمت قیمت گذاری با کمک های خارجی و چگونه است که باید مجازات شود.

اتحادیه اروپا کاغذ که نیست ذکر است چین در تمام, پیش بینی افزایش تعداد بروز در خارجی که یارانه ها به نظر می رسد باید تسهیل کسب از اتحادیه اروپا تعهدات. تنظیم کننده وزن اضافی موشکافی برای dealmaking مربوط به شرکت های با بیش از 100 میلیون یورو در سال درآمد یا برای تمام دارایی های به احتمال زیاد به تولید قابل توجهی از درآمد در آینده است.

اتحادیه اروپا اجرایی بازوی نشان می دهد اقدام علیه شرکت های در حال حاضر در اروپا فعال است که با استفاده از یارانه به رقابت ناعادلانه با رقبای محلی. مقامات می تواند شروع به تحقیقات در مورد که درگیر خارجی از بودجه بیش از 200 ، 000 یورو بیش از سه سال است. شرکت می تواند مجبور به redressive پرداخت به کشورهای اروپایی بازپرداخت یارانه به دولت و یا فروش واحدهای, یا دارایی برای حل و فصل نگرانی های.

کارلس Esteva Mosso اتحادیه اروپا را بالای کمک های دولت گفت: تنظیم کننده ممکن است همچنین به عنوان یارانه بیشتر مشکل هنگامی که آن را کمک می کند تا یک شرکت در بازار با چند رقیب و یا یک است که در حال رشد سریع است. اقدامات می تواند شامل خواستار آن است که یک کسب و کار کمک های مالی دسترسی به دیگران و یا که آن را ارائه می دهد غیر تبعیض آمیز مجوز, او گفت:.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *