رهبران اتحادیه اروپا توافق بر سر زمان بیشتری برای تصمیم گیری coronavirus اقتصادی نجات

سران اتحادیه اروپا موفق به توافق در روز پنج شنبه در مقیاس حمایت از اقتصاد خود را از ضرب و شتم توسط coronavirus اما به خود دو هفته بیشتر به کار کردن جزئیات در یک اختلاف بین بیمار جنوب و از لحاظ مالی محافظه کار شمال.

برجسته چگونه این بیماری همه گیر است تست بلوک انسجام آلمان و هلند مسدود کردن تماس از ایتالیا و اسپانیا و فرانسه به موضوع مشترک بدهی برای کمک به تامین مالی بهبود است.

تمام 27 ملی رهبران اتحادیه اروپا wrangled در طول شش ساعته ویدئو کنفرانس بیش از راه اندازی یک خط اعتباری به ارزش حدود 2 درصد از اقتصادی خود را خروجی از مکانیسم ثبات اروپا صندوق نجات از 19-عضو واحد ارزی منطقه.

در پایان آنها وظیفه خود را در نشست وزیران دارایی برای کار کردن جزئیات در دو هفته آینده.

‘نوآورانه راه حل های مورد نیاز

“برخی از کشورهای عضو … پیشنهاد آن تاج اوراق قرضه” صدراعظم آلمان گفت: پس از بحث و گفتگو به پایان رسید. “ما گفت که این نقطه نظر از همه کشورهای عضو است. و همین ESM ترجیح ابزار برای من است.”

او متحد نخست وزیر هلند گفت: ESM خواهد بود “last resort” را هنوز هم نیاز به شرایط و این که به لاهه نمی خواهد بازگشت مشترک بدهی.

این ESM گفت: شارژ اعتباری منطقه یورو در دولت می تواند در دسترس تا دو سال خواهد بود و باید به بازپرداخت در یک دوره به طور متوسط پنج تا 10 سال است.

ایتالیا کشور اروپایی است که سخت ترین ضربه از coronavirus منجر به فشار به صورت نامحدود پشتیبانی از آن ویران اقتصاد است. “ما نیاز به واکنش نشان می دهند با نوآورانه ابزارهای مالی” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته را در بیانیه ای گفت.

اتحادیه اروپا وحدت تست شده

از آنجا که بیماری تنفسی وارد اروپا پس از منشاء آن در چین در اواخر سال گذشته اتحادیه اروپا تلاش کرده است به ارائه یک جبهه متحد در اقتصادی های تجهیزات پزشکی و حفاظت از لوازم ضروری پس از کشورها در سراسر این قاره را سخت تر یا بسته خود را به طور معمول باز کردن مرزها به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش شیوع.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل که ریاست این اجلاس است با نام جدید “طرح مارشال” به نام پس از کمک های آمریکا بسته است که به پا زدن شروع به غرب اروپا را بهبود پس از جنگ جهانی دوم است. اما 27 ملی پایتخت تقسیم شدند با آلمان و هلند گفت: این بحران می تواند به مه و که اتحادیه اروپا نیاز به نگه داشتن برخی از ابزارهای به مرحله بعد در صورت نیاز.

“ما نمی توانیم تکرار اشتباهات از بحران مالی 2008 که پاشیدند بذر نارضایتی و تقسیم با پروژه اروپایی و باعث ظهور پوپولیسم. ما نیاز به یادگیری این درس گفت:” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز.

این بلوک در حال حاضر به حالت تعلیق کمک های دولت قوانین و محدودیت در وام گرفتن اجازه می دهد تا کشورهای عضو به صرف آزادانه به کوسن اقتصادی رسید. پارلمان اروپا روز پنج شنبه به تصویب 37 میلیارد یورو ($40.5 میلیارد دلار) ارزش بودجه اضطراری و اقدامات برای کمک به شرکت های هواپیمایی.

برلین و متحدان آن می گویند همه کشورهای اتحادیه اروپا هنوز هم می توانید سرمایه گذاری خود را در بازار بدهی و بانک مرکزی اروپا اعلام کرده اضطراری خرید اوراق قرضه برای قرار دادن 750 میلیارد یورو به گردش خون.

بانک مرکزی اروپا نیز در حال غرق یک درپوش چگونه بسیاری از اوراق قرضه آن می توانید از هر واحد منطقه یورو در کشور است که برخی از کشورهای اتحادیه اروپا استقبال به کاهش فشار بر دولت ها به عمل در حال حاضر.

این بخش بیشتر تیره و تار بلوک وحدت و همبستگی در حال حاضر آسیب دیده توسط 2008-2012 منطقه یورو در بحران 2015-2016 موج مهاجرت از غرب آسیا و آفریقا و بریتانیا برای خروج از بلوک در اوایل این سال است.

رهبران اتحادیه اروپا توافق کردند اما به سپر استراتژیک خود را بهداشت و درمان و زیرساخت های شرکت های خارجی از تصاحب خصمانه میان همه گیر. اما آنها sparred بیش از کمبود تجهیزات پزشکی و اورژانس مرز محدودیت هایی است که باعث ترافیک پشتیبان گیری در آنچه به طور معمول در اروپا و منطقه از سفر رایگان.

اروپا مشخص سالگرد 25 از باز کردن مرز شنگن توافق روز پنج شنبه با داخلی آن مرزهای بسته و یا موضوع را به اورژانس چک کاهش تحویل کالا.

ایتالیا گزارش کرده است بیش از 80,000 عفونت و 8,160 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. پس از بلوک در ابتدا در سمت چپ این کشور به دفع کردن برای خود را در شیوع رم امن تجهیزات حفاظتی از چین و روسیه و اتحادیه اروپا ژئواستراتژیک رقبا به جای همسالان خود.

“چه چیزی در خطر است بقای اروپایی پروژه” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خود گفت اتحادیه اروپا با همتایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>