سران اتحادیه اروپا در حال اجرا بر روی جزئیات نهایی از €750 میلیارد دلار ($858 میلیارد دلار) بازیابی صندوق برای کمک به غلبه بر بلوک اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک ماراتن اجلاس امتداد آن به روز پنجم.

رئیس شورای اروپا چارلز میشل توزیع آخرین برنامه جمعه شب. آن را بلوک اجرایی بازوی جمع آوری بدهی از طرف کل اتحادیه اروپا با €390 میلیارد برای توزیع در قالب کمک های مالی به همه گیر-ضربه کشورها با توجه به یک نسخه از این پیشنهاد دیده می شود توسط بلومبرگ. پول را بازپرداخت خواهد شد از مشترک اتحادیه اروپا بودجه از طریق 2058.

کمک های مالی بخش بوده است کمرنگ کردن از اولیه €500 میلیارد در اصل به پیشنهاد فرانسه و آلمان و دیگر €360 میلیارد دلار خواهد پرداخت شده در قالب وام های کم بهره.

27 ملی هیئت های کار کرده اند از روز شنبه برای شکستن بن بست بین محافظه کاران مالی در شمال اروپا و اکثریت به رهبری آلمان و فرانسه که می خواهند اقدام قاطع به کمک عمدتا جنوب ملل سخت ترین ضربه از رکود است.

با سرمایه گذاران در حال حاضر قیمت در یک توافق پس از یک سری از پررنگ اطلاعیه ها در هفته های اخیر رهبران تحت فشار هستند تا پل تفاوت های خود را. در زمان بحث رشد گرم با چند مقامات گفت: کل مذاکره شد و در آستانه سقوط به عنوان آشنا خطوط گسل پدید آمده بین کشورهای عضو است.

“پس از مذاکرات طولانی شب گذشته ما کار می کرد از یک چارچوب برای امکان توافق” صدراعظم آلمان روز دوشنبه گفت: قبل از طرح جدید منتشر شد. “پیشرفت آن می دهد و امید است که شاید امروز یک توافق خواهد بود ساخته شده و یا حداقل این است که یک توافق ممکن است.”

همگرایی عمیق

در خطر است و نه فقط مقدار پولی که داده خواهد شد و به کشور, اما توانایی اتحادیه اروپا به عنوان یک کل به ارائه معنی دار همبستگی به اعضای آن است. اگر آنها می تواند رسیدن به یک معامله بر روی این طرح خواهد بود که تامین مالی توسط مشترک بدهی صدور آن را بی سابقه تعمیق مالی یکپارچه سازی برای وبلاگ.

اکثر رهبران به دنبال یک پاسخ از بلوک با بیش از 100,000 اروپایی ها مرده از Covid-19 و اقتصاد خود را بروز مستند. اما یک تعداد انگشت شماری از مالی شاهین به رهبری نخست وزیر هلند تحت فشار بوده اند به منظور کاهش حجم بسته محرک اقتصادی و به اعمال محدودیت های سخت در مورد چگونگی آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

رهبران داده اند که یک توافق است که به دور از هر چند دستیاران خود شده اند صدایی به طور فزاینده ای خوش بینانه بیش از گذشته چند ساعت. تمام 27 عضو نیاز به توافق قبل از اینکه این طرح می تواند به جلو حرکت کند.

در حالی که مقامات از همه طرف پیشنهاد کرده اند که به تازگی پیشنهادی حجم €390 میلیارد دلار در کمک های مالی قابل قبول خواهد بود دیگر جنبه های آخرین سازش هنوز به اتو کردن.

استانداردهای دموکراتیک

این طرح دارای یک ماده به اطمینان حاصل شود که کشورهای عضو احترام به حاکمیت قانون و بودجه مشروط بر رعایت استانداردهای دموکراتیک است. در آخرین نسخه, کمیسیون اروپا پیشنهاد می کنم اقدامات متناسب برای کسانی که به سازمان ملل که نقض قوانین اتحادیه اروپا در موضوع آن خواهد بود به تصویب اکثریت واجد شرایط از پایتخت.

این شده است یک نقطه اصطکاک برای لهستان و مجارستان که هر دو متهم شده و توسط اتحادیه اروپا دموکراتیک پسرفت. مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان حتی تهدید به وتو کل بازیابی صندوق اگر اتحادیه اروپا نیست و برداشت زودتر پروب به قانون از نقض قانون.

برای صاف کردن موضوع مرکل توافق با اوربن که مجارستان را به تمام اقدامات لازم برای رهبران به این نتیجه اصطلاح ماده 7 روند یک سخنگوی دولت آلمان گفت. اوربان خواهد شد که آلمان را حمایت در این تلاش سخنگوی اضافه شده است.

در این سند همچنین به دنبال اعتصاب تعادل بین هلندی خواسته است که این طرح را تضمین آهن چادری که این پول را به عنوان در نظر گرفته شده برای پروژه های که خود را ارتقا اقتصاد و نگرانی های مخالفان این ایده که چنین ساز و کاری می تواند تاخیر حیاتی تراشه ها جای دادند از صندوق.

پیشنهاد مشخص می کند که یک ارزیابی مثبت از پرداخت درخواست توسط کمیسیون خواهد بود منوط به رضایت بخش تحقق مربوطه نقاط عطف و اهداف. اگر فوق العاده یک یا چند کشور شناسایی انحراف جدی آنها می توانید درخواست موضوع مورد بحث توسط رهبران خود را در جلسه بعدی یک فرایند است که باید بیش از سه ماه.

در آنچه که به احتمال زیاد به قوی ترین تراشه چانه زنی به نفع این گروه از کشورهای غنی است و مقدار آنها در تخفیف نقدی از اتحادیه اروپا به طور منظم بودجه در نتیجه کاهش سالانه خود را خالص سهم. پیش نویس را ببینید, دانمارک, آلمان, هلند, اتریش و سوئد گرفتن €52.8 میلیارد دلار تخفیف بیش از هفت سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی