اتحادیه اروپا با احتیاط به عنوان برگ برنده هل به G-7 دیدار ضد چین اجلاس

رهبران اروپایی در حال تلاش برای جلوگیری از گرفتن جعبه در توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش به چگونگی ضد چین در نشست سران در واشنگتن است.

به عنوان میزبان این سال گروه هفت (G-7) جلسات رئیس جمهور ایالات متحده می شود به دعوت هر كه می خواهد به عنوان مهمان. اما گزارشات در مورد از جمله رهبران روسیه و استرالیا و هند و کره جنوبی در حالی که ترک کردن چین شی جین پینگ را تنظیم کردن زنگ هشدار در پایتخت های اروپایی.

خط یک نشانه روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد به استفاده از جلسه به سطح شیب دار تا مبارزات انتخاباتی خود در برابر چین دیپلمات های اروپایی گفته و آنها مصمم هستند که اجازه نمی رهبران خود را دریافت railroaded به بازی همراه.

یک توصیف آن به عنوان یک دام دیگر گفت: این یک شگرد انتخاباتی به عنوان تهمت به دنبال دور دوم در ماه نوامبر. هر دو اصرار داشت که اتحادیه اروپا به دنبال یک میانه رو خط از ما قرار می دهد و بیشتر از حق بیمه در آن روابط اقتصادی پکن.

به لول خوردن و به حداقل رساندن هزینه های دیپلماتیک آنها با استفاده از طیف وسیعی از تاکتیک از به تاخیر انداختن برای آوردن G-7 rulebook و تلاش برای پین چالاک رئیس جمهور را به یک برنامه خاص.

اما متعارف دیپلماتیک مانور ممکن است به اندازه کافی برای محدود ما یک رهبر است که نشان داده شده اندک توجه به پروتکل در گذشته است و به احتمال زیاد در چنگال تلخ دوباره انتخابات در صورتی که در این جلسه برنامه ریزی شده است. تحت شرایط عادی بیرون کشیدن دیده می شود به عنوان یک گزینه هسته ای به احتمال زیاد به تحریک اقدامات تلافی جویانه از ما. با کروناویروس به عنوان یک برگ انجیر هر چند, آن را هنوز هم ممکن است یک گزینه وسوسه انگیز برای آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و یا فرانسیس امانوئل پاکسازی.

G-20 جلسه برنامه ریزی شده برای عربستان سعودی در ماه نوامبر ممکن است به بهانه ای دیگر. تمام G-7 عضو خواهد بود وجود دارد و همچنین چین, به طوری که آنها ممکن است نشان می دهد آن را غیر ضروری به برگزاری یک جلسه اضافی.

مغلوب ساختن پیشی جستن ایده برگزاری اجلاس سران در کمپ دیوید این ماه بود در حال حاضر به ضرب گلوله توسط مرکل. رئیس جمهور می خواست برای تقویت خود ادعا می کند که اقتصاد ایالات متحده است که برای کسب و کار باز دوباره بعد از ویروس مستند. اما مرکل مطمئن بود که آن را واقعا امن برای سفر و تهمت بود تحت فشار قرار دادند برای به تعویق انداختن.

پس از آن ممکن است یک گرم-10 گرم-11 و در آن برگزار می شود پس از انتخابات است رئیس جمهور گفت:.

اما اروپایی ها نیست داشتن که یا.

قوانین باشگاه

میزبان می شود به انتخاب مهمانان اما G-7 باقی می ماند G-7 مگر اینکه تمام اعضای موافق اروپا اشاره کرد. واقعی dealbreaker در اینجا روسیه است. رئیس جمهور ولادیمیر پوتین لگد شد آنچه شد و سپس G-8 در سال 2014 پس از الحاق شبه جزیره کریمه اوکراین. با کریمه هنوز هم در دست روسیه و روسیه و حمایت شورشیان کنترل swathes از شرق اوکراین راه خود را خیلی زود به پوتین اجازه بازگشت به برابر رهبران اروپایی می گویند.

همه یکسان اتحادیه اروپا مشروط که همچنین شامل ایتالیا جوزپه کونته به خوبی آگاه از رئیس جمهور را توانایی گرفتن آنها را با تعجب و آنها در ثابت هشدار برای تاب تازه. آخرین مثال آمد هفته گذشته هنگامی که یک فرد آشنا با Trumps برنامه گفت که او می خواهم تصمیم به جلو و تقریبا 10,000 نیروهای نظامی آمریکا در خارج از آلمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن جیر می تواند آغاز یک آبشار از تماس های بین پایتخت های اروپایی به عنوان دیپلمات کار کردن چگونه برای هماهنگ کردن پاسخ خود را با توجه به یک مقام ارشد.

آنها به احتمال زیاد به دریافت مقدار پشتیبان گیری از دیگر اعضای باشگاه.

ژاپن شینزو آبه نشان داده است هرگز بسیار اشتها برای وارد شدن به دعوا در نشست های بین المللی و کانادا جاستین ترودو بیش از حد در معرض خطر در کشور نزدیک روابط تجاری و نزدیکی جغرافیایی به ما. بوریس جانسون خوشگذران حضور که کمک به صاف بیش از تفاوت ها در سال گذشته جلسه ای در بیاریتز, فرانسه.

از آن پس هر چند انگلیسی ها رهبر ramped تا تنش در مذاکرات با اتحادیه اروپا بر مبارزه با تروریسم در اروپا و زده مستقل و البته در همه چیز از روسیه و چین به دست زدن به این بیماری همه گیر. یک سخنگوی جانسون گفت که تیم او این است که در تماس نزدیک با ما در طول آماده سازی برای نشست و نگاهی به ما پیشنهاداتی برای دستور کار زمانی که آنها ارائه شده است.

سنجاق تهمت پایین

اروپایی ها تحت فشار بوده اند همتایان خود در واشنگتن برای ماه برای دستور کار اتحادیه اروپا گفت.

خود را نه فقط یک سوال از سازماندهی شدن برای به حداکثر رساندن شانس خود را از ارائه نتایج. اروپایی ها معتقد هستند که یک بار در دستور کار است که در نوشتن و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن را کمتر جایی برای مانور و شانس بیشتری برای تیراندازی خود را در پا.

یک مقام اروپایی گفت که او مظنون دیپلمات آگاه هستند که بیش از حد به این دلیل که کاخ سفید شده است و تمایلی به ارتکاب به یک برنامه.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس یک مسئله مشترک است که همه طرف می خواهید به آدرس کاخ سفید سخنگوی الهام فرح گفت: این اجلاس به عنوان پیش بینی رئیس جمهور که شامل بحث در میان متحدان سنتی در مورد چگونه به مقابله با چین رفتن به جلو.

ارشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد این موضوع گفت که آمریکا در این نشست به عنوان فرصتی برای بحث در مورد واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر و راه هایی برای بازگرداندن رشد اقتصادی در پی آن است.

رسمی با تخفیف مفهوم است که ما تا به حال نه هماهنگ دستور کار با همتایان اروپایی خود با اشاره به G7 وزرای بهداشت برگزار شده بود جلسات هفتگی و نمایندگانی از کشورهای عضو برگزار شده بود جلسات متعدد به بحث در مورد فرصت ها برای همکاری در مسائل اقتصادی.

چین در حال حاضر ژولیده در مورد دخالت خارجی در امور خود و این هفته به پکن اعتراض به ژاپن در مورد آبه در تلاش برای هماهنگ کردن یک G-7 در بیانیه ای در مورد وضعیت در هنگ کنگ. آبه دولت نگران چین طرح به تصویب جارو قانون امنیت در هنگ کنگ و پخش عمومی NHK روز پنجشنبه گفت که فرانسه امضا کرده است تا به این ایده از یک G-7 وزیر خارجه در بیانیه ای.

یک وزرای امور خارجه بیانیه ممکن است اجازه می دهد تا رهبران اروپایی به استدلال می کنند که دلار هنگ کنگ سوال شده است در برخورد با آنها قبل از نشستن با مغلوب ساختن پیشی جستن. هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن است به احتمال زیاد برای مطرح کردن هر گونه مسائل و او می خواهد بدون در نظر گرفتن رسمی در دستور کار.

در حالی که کشورهای اتحادیه اروپا خواهد بود و نه مذاکرات متمرکز بر Covid-19 و تغییر آب و هوا آنها را بپذیرید که آنها قادر نخواهد بود برای جلوگیری از چین است. خود را از اولویت های کلیدی است که به نگه دارید تا یک چند جانبه سفارش که شامل چین به جای antagonising آن را گفت.

ثبت نام برای یک ضد چین شیرین کاری خواهد بود که بسیار بیشتر از یک موضوع برای مرکل از نشان دادن تا در کنار پوتین با او صحبت می کند به طور منظم با توجه به ارشد آلمانی داشتند ،

این ناب مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Nathalie Tocci مدیر موسسه امور بین الملل در رم. او در نظر دارد به این ضد چین نشست و او می خواهد به استفاده از چند جانبه فروم و اروپا در طرح خود را برای رویارویی.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *