قومی و دامپزشکی می شود پایدار سلامت حیوانات مداخله

برای کوچک و حاشیه ای دامداران در کشور, روش های جایگزین مانند قومی-داروهای دامپزشکی (EVM) برای مدیریت رایج حیوانات, بیماری های را ارائه می دهد مقرون به صرفه مداخله ساخت آن را بیشتر موثر است.

افتتاح قومی و دامپزشکی تهیه (EVP) زنجیره تامین تسهیلات Sabarkantha شیر اتحادیه (SABAR), دیلیپ رته رئیس ملی لبنی توسعه مدیره (NDDB) گفت: مدیریت بهداشت و درمان از حیوانات مهم است, به خصوص زمانی که آنها نگهداری می شود در گله کوچک.

“اکثر دامداران در کشور ما کوچک هستند و یا حاشیه ای است که پیدا کردن آن دشوار به تحمل یک دامپزشک و یا تحمل هزینه های درمان که حیوانات خود را سقوط بیمار است. اتخاذ رویکرد جایگزین برای مدیریت بیماری های مشترک از حیوانات به خصوص از طریق قومی دامپزشکی را ارائه مقرون به صرفه و آسان گزینه ای برای کشاورزان با مواد معمولا به صورت محلی در دسترس,” او گفت:.

NDDB است همکاری با SABAR به عنوان جوجه کشی مرکز آزمون مفاهیم مربوط به کنترل ورم پستان و انتشار EVM پس از 2014. با توجه به INAPH اطلاعات حدود 22 درصد از موارد مربوط به بیماری های پستان. با توجه به NDDB مداخله sub-بالینی ورم پستان کاهش می یابد از 55 درصد به 20 درصد و تعداد سلول های سوماتیک (SCC) و تعداد کل صفحه نیز کاهش یافته است.

NDDB قصد دارد به طور گسترده انتشار EVM مفهوم زمینه آموزش و ایجاد انگیزه در پرسنل درگیر در دامپروری.

SABAR تنها اتحادیه در این کشور را آغاز کرده اند تسهیلات برای آماده به استفاده از EVM آماده سازی برای بیماری های مختلف. این اتحادیه در حال گسترش است رسیدن به پوشش دادن به تمامی منطقه تعاونی به منظور کاهش هزینه های درمان و استفاده از دارو و آنتی بیوتیک است.

EVM در حال حاضر در حال اجرا به عنوان کنترل ورم پستان تعمیم پروژه (MCPP) در حدود 25, شیر, اتحادیه پوشش حدود 1500 لبنی تعاونی (DCS) در سراسر نه متحده با بهره گیری بیش از یک لاخ کشاورزان است. NDDB شده است تبلیغ استفاده از EVM برای بیش از 14 بیماری از جمله ورم پستان با میزان موفقیت بالا (~80% و بالاتر) در هر کجا که آن را انجام شده است.

به رسمیت شناخته شده توسط ارتش اسرائیل

این مفهوم نیز به رسمیت شناخته شده بین المللی فراورده های لبنی فدراسیون (IDF) و ایدا به عنوان یک مدل پایدار برای کشورهای در حال توسعه.

بیشتر استفاده از EVM برای مدیریت لبنی بیماری های دام تبدیل شده است بیشتر قابل توجه در زمان سناریو به عنوان ایمنی مواد غذایی تنظیم کننده — FSSAI در حال آمدن است با دقیق قوانین و مقررات در حد مجاز از آنتی بیوتیک/باقی مانده های مواد مخدر در شیر و محصولات لبنی. استفاده از EVM خواهد شد در نتیجه کاهش استفاده از داروها و آنتی بیوتیک ها و در نتیجه کمک به کاهش بروز مقاومت ضد میکروبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>